Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

nadranka

ja lutujem ze som si to tiez nedala 2v1...lebo aj nos planujem...tak v zime....teda januar februar.Som mohla aspon usetrit :)
Ked ja som sa bala rekonvalescencie.A uz sa to asi neda dohlasit co? :D

angie77

nadranka aj moje sú akési malé, ale myslím že to blbne tá stránka rajče, lebo mám malé aj tie čo boli velké :)

angie77

zajačik

ďakujem za pridanie fotiek do galerie

...no čo k nim napísat? :) som 6 mesiacov po opke a už sa vôbec nemenia, už ich vôbec necítim, sú už úplne ako moje, mäkkučké, žiadna bolest, žiadne pichanie, bradavky citlivost ako pred opkou, prsíčka úplne rovnaké ako dvojičky, jazvičky...nooooo ešte musia kus zosvetliet ale tomu jedinému dávam ešte čas :)na dotyk všetko v poriadku, dokonca už aj naplno cvičím, nič ma neobmedzuje, takže u mna už pravdepodobne všetko ustálené po 6 mesiacoch..vďaka Bohu :)

ááááá konečne pocit pri pohladoch do môjho výstrihu sa ani nedá opísat, super...neviem či viac pozerajú ženy alebo muži, ale asi muži to robia viac nenápadnejšie, ženy sa pozerajú tak aby ste videli že sa na Vás pozerajú :)) hlavne mám volnejší šatník, holé chrbty, väčšie výstrihy, topy bez ramienok...juj mat prsia je úžasné, už len kôli oblečeniu, cez leto je tolkooo možností ako sa obliect , ked má žena prsia...toto nikdy nepochopia tí, ktorí píšu načo si dávame robit prsia:)

matik8

BarboraF

Ja mam od dr.červeňa tiez aj nos, mam ho aj v albume i ked na fotke mozno nevyzera tak hrozne ako som snim bola nespokojna ja.. Tu na fore presne ako pise nadranka je vytvorene forum- plastika nosa- MUDr. Červeň, a všetko sme kočke pisali, má to úspešne za sebou a pridala tam aj ona príspevky po opke :)

barboraF

Nadranka
Dakujem uz som to aj nasla a cele komplet precitala :-) Dufam ze mne s tym mojim nosom nieco spravi,mam dost velky hrbol spredu to moc nevidiet ale profil strach a hruza,komplex uz od 15ky. Aj ked som nevidela ziadnu jeho pracu myslim ze on je spravna volba.

v girl

ahojte kocky, dlho som tu nebola a vidim,ze tu pribudli prsatice krasne :))) budem mat co pozreat vecer :)))

ewelka,neviem ci sem este chodis ale krasne prska fakt! a kukam,ze si pekne schudla..do plaviek budes tip top :)