Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

so.nickaa

lluciaa1211

No ved toto ze ja sa budem bat prve dva-styri tyzdne hocico robit..gratulujem k umytiu vlasov:)
A jazvicky sa ti pekne hoja? A inak co ti povedal, kedy mozes normalnu podprsenku nosit aspon cez den?
Ja som unho uz raz bola, velmi velmi davno ked este robil normalne v nemocnici, vyberal mi znamienko z tvare a velmi pekne mi ho vybral vobec nic tam nemam, ziadnu jazvu:) plus to mam 35min od domu a ako fakt len dobre som nanho pocula:) Tak preto som si ho vybrala:)

lluciaa1211

Sarinkaaa
Ďakujem :)
Ešte ich mám trochu napuchnuté a mala som neskutočné modriny, skoro čierne na bokoch pŕs a medzi žltozelenú. Ale keď vyblednú a odpuchnú tak budú fajn :) pomaly si na ne zvykám :)))

lluciaa1211

So.nickaa
Ďakujem :)
Po operácii tak skoro nevyskočíš :) Ja som sa bála aj kýchnuť :)))
Ale každým dňom je lepšie. Dnes som si 1krát umyla vlasy bez pomoci :)
A doktora si si vybrala veľmi dobre, aj klinika je super. Hospitalizovaná budes dva dni, inde púšťajú na druhý deň domov, ale Avelane si ťa nechá dve noci, čo je podľa mna super.

barboraF

Elissa
No tak teraz si ma uplne potesila,to je neuveritelne stastie,fakt....Budem volat tiez:-) asi aj telefon zavarim haha...Tak ti budem drzat palce:-) Ako prebiehala konzultacia? Ja som uplne zvedavy clovek :-D

barboraF

Ja ked som mu pisala mail,tak mi odpisal,ze aj keby som mala konzultaciu teraz tak by ma operoval az na jar 2014. To potom ja budem rada ak budem mat operaciu do konca roka 2014,strasne dlha doba a tiez mam malu dcerku s ktorou budem potrebovat pomoct :-)

barboraF

Matik8
Citala som na neho len samu chvalu. To je super,ze ti to vsetko dobre dopadlo a si spokojna :-) Dakujem za info :-)

Sarinkaaa

lluciaa1211

Mas krasne prsia, presne take by som aj ja chcela, len ja chcem okruhle a tiez okolo 400, tak som zvedava co mi povie Mladek na konzultacii.

Elissa

barboraF

ahoj, urcite skusaj castejsie volat na kliniku. Ja som povodne mala termin konzultacie na november, uvolnil sa jeden terminik v maji a uz mam po konzultacii. Dokonca som si mohla vybrat termin operacie, ktory mi vyhovuje. Takze vseho vsudy, kedy som nevolala, tak v novembri budem len cakat na konzultaciu a takto budem uz mesiac po opke :-))) Cakala som asi 3 mesiace na konzultaciu a 5 mesiacov budem na opku. Myslim, ze pri tych cakackach u pana doktora Cervena je to maly zazrak:-)) Drzim palce!