Celulitída - prec s nou! pomozte!

Príspevok v téme: Celulitída - prec s nou! pomozte!
jana33

No tak ludia, mam na zadku celulitidu, mam vysku 167/8 cm a vahu 60 kg...da sa ta celulitida odstranit sportom??ak ano poradte co mam na to cvicit...budem vdacna za kazdu odpoved:)nechcem aby mi tam uz zostala do konca zivota:(((lebo to vyzera hrozne a uz od 12 mam este aj strie...lebo som rychlo vyrastla anmestila som sa do koze:)

nika4484

Muskatikli, mne sa to akosi nevidí. Ja mám celdu už od nejakých 16 a som chudá, vždy som i bola, svalstvo mám vypracované. Denne jadzím na koni, doma cvičím, chodím behať a i tak ju mám.Mama ju má tiež. Takže myslím, že u niekoho je to vec génov u iného málo pohybu, nesprávne stravovanie, zlý pitný režim. Každopádne sa proti tomu dá bojovať. Keby to nerobím, nemohla by som sa na seba ani pozrieť a to mám 26. Takto je na ústupe a je to znesitelné.

muskatikli

Ahojte dievčatá, ja mám už dosť rokov, a mám hroznú celulitídu. A myslím si že sa s tým nedá už nič robiť. Nikdy som nemala nadváhu a celý život trochu cvičím (mám53 rokov)proste mam také nejaké mäkké telo. Mám sestru ktorá má obrovskú nadváhu a má krásne hladké nohy, samozrejme má ich tlsté ale ked si stehná potiahnem rukami trochu nahor, tak sa mi stehná vyrovnajú, takže si myslím že celulitída vzniká postupným poklesom svalstva, je to môj názor

nika4484

Som rada, že si nad tou potvorou vyhrala. Ja svoj boj zvádzam stále. Ale pomaly to ide i ked je to niekedy vyčerpávajúce. Opýtam sa Ťa, ked si sa tej celdy zbavila, nesnaží sa Ti to nabaliť nanovo?

poliewoocka

Pit ciste vody,masirovat,kremovat olivovym olejom,sportovat,zdravo sa stravovat...viem,keby to bolo take lahke:/Ale da sa,sama som to vyhrala:)))

nika4484

Zdravím. Mám 26 a i mna už dlhšiu dobu trápi celulitída, hlavne na stehnách a zadku. Pritom som štíhla, ani brucho nemám, je to asi i trochu v génoch. Skúšala som športovať, cvičiť rôzne cviky, jazdím na koni, no ani jedno mi nejak efektívnejšie nepomohlo. Až...Začala som používať gel proti celulitíde Garnier Roll-on. Používam ho síce len týžden, ale môžem povedať, že už teraz vidím značný rozdiel. Hrudky podkožného tuku sa zmenšujá, pokožka je hladšia a vypnutá. Viem,že to nemusí zabrať u každého, ale vrelo doporučujem.

zaji

usiko....
ved ani ja som to nemyslela zle a vobec sa tu nechcem s niekym hadam ci presviedcat,ved tato stranka je tu na to, aby si ludia medzi sebou pomahali, davali rady a tak... jednoducho si medzi sebou radili.
Dobre viem, ze su podstatnejsie veci na svete ako riesit celdu, ani ja nie som zastancom tabletiek na chudnutie, nikdy som ich neskusala a asi ani nebudem (priatel by sa kvoli tomu so mnou urcite aj rozisiel keby vedel,ze jem tbl na chudnutie :) ) ja som sem len chcela prispiet tym, ze som dala odpoved na to, ake cviky su podla mna dobre, sama ich cvicim a chcela som sa o ne jednoducho podelit. Je uz na kazdom jednom ci ich vyskusa alebo nie.... tak len tolko. Neviem kolko mas rokov, ja mam 22 a ak si myslis, ze sa zaoberam len nepodstatnostami tak si na omyle, to mi ver. Dufam, ze je to v poho

zaji

teccia, chcela by som ti len poradit, ze problem je mozno aj v tom, ze cely den nejes a vecer si potom das nejake jedlo a nejaku sladkost. Lenze ked nema telo dostatok jedla, robi si jednoducho zasoby...mozno to znie divne a smiesne,ale je to tak.Namiesto toho,aby potravu premenilo na energiu, ulozi si ju ako tuk do zasoby... to mas ako s vodou, ale to je horsie. Preto by si mala cez den jes 4-5 krat v malych davkach. To je najlepsi sposob ako schudnut.Niekto si mozno mysli,ze je to hlupost jest pat krat za den a chudnut, ale prave preto, ze bude mat telo pravidelny prisun potravin (nie velke porcie) nebude si robit zasoby a tie sa nebudu ukladat vo forme tuku.

RNG

tereza, reklama je velmi silna, ale tento prostriedok(LKVB6) je len velmi mierny.Tema bezala uz viackrat.
LKVB6 neobsahuje ziadne silne termogeneracne latky.
Na ten superbromelain zabudli povedat, ze tych 1200 GDU je na jeden gram, nie na jednu pilulku