Celulitída - prec s nou! pomozte!

Príspevok v téme: Celulitída - prec s nou! pomozte!
jana33

No tak ludia, mam na zadku celulitidu, mam vysku 167/8 cm a vahu 60 kg...da sa ta celulitida odstranit sportom??ak ano poradte co mam na to cvicit...budem vdacna za kazdu odpoved:)nechcem aby mi tam uz zostala do konca zivota:(((lebo to vyzera hrozne a uz od 12 mam este aj strie...lebo som rychlo vyrastla anmestila som sa do koze:)

myska

zvedava..no asi behom 2-3 tyzdnov som to dala dole.len ja som teraz doma cez leto a tak cvicim denno denne asi tak 4hodinky..beh,rychla chodza a este na eliptickom rotopede..aj ked este potrebujem tych 10dat dole k mojej spokojnosti tak celulitidu naozaj nemam.podla mna je to tym, ze dodorziavam pitny rezim.lebo ked som na seba kaslala a nemala cas na zdravsi zivotny styl, mala som ju.. mna len tie strie trapia na stehnach:(nie su moc viditelne ale su tam

zvedava456

myska, a zmenila si aj stravovacie navyky? za ako dlho si tolko schudla? a este jedna otazocka... ako casto a ako dlho cvicievas? dakujem za odpovede :)

myska

baby najviac pomaha precistit organizmus, pite vodu, ja mam 22 rokov a schudla som zatial 10kil este chcem 10 k celkovej spokojnosti ale voda a cvicenie ozaj pomaha.celulitidu nemam skoro vobec jedine co ma trapi su strie na vnutornych stehnach:(..ale neviem vobec co na to pomaha a ci ma vyznam davat si aj nejake kremy na to..este som neskusala

lili82365

zdravím. mám 20 a ja sama mám problém s cel. a to mám len 50 kg a cvičím pravidelne každý deň už asi od mojich 13-tich rokov. má to aj moja mama, takže to mám isto po nej. mám aj jednu kamošku, ktorá má anorexiu, 40 kg a sama má celulitídu.

alena2a

ahoj ja nie som ziadna dilerka produktov mozno si pomyslite ked vam pisem o konkretnej znacke ale vyskusala som herbalife,.,.su to bylinky ceny super nie ako avon oriflame nevedia copytat a vysledky iadne
vyskusajte urcite nebudete sklamane,..
moja mamina mala super celulitidu vahu 90 schudla a zacla brat ten program anticelulitidny
tak ju to presvedcilo ze s tym zacina robit,..a venuje sa tomu na plno
tak ak mate zauejm mozem vam dam kontakt a vam podrobne vysvetli
je to spica vec,...
a u zeny 46 rocnej celulitida 3 stupna je na stupni 1 po 3 mesiacoch uzivania

alena2a

ahoj ja mam 23 rokov vysku 168 a vahu uz len krasnych 55 som po porode maly ma 10 mesiacov pribrala som pocas tehotenstva 20 kil kt som krasne stratila pripravkami herbalifu pocula osm o tom na nete som o tom vela citala tak som to skusila schudla som spat na povodnu vahu a co sa tyka celulitidu mals asom druhy stupen a objednala som si anticelulitidovy progrma co je piling krem anejaka tabletka raz do dna co vlastne zo mna odpalvuje nadbutocnu vodu a skodlivelatky do 3 mesiacov sa mi celulitida uuuuplne vytratila a pekne formy stehien mam stalo to okolo 2500sk ten program ale nemamcelulitidu ani ked si stlacim kozu a necvicilas om voooooooobec
tak ak vyskusajte aj vy,..

celuli...nazadku

Aký je podla vás najlepší prípravok proti celulitíde? Chcela by som si nejaký kúpiť ale neviem aký . . . prosím pomoc

zúfalá gabriella

pred tým ako som výrazne schudla som bola baculka,teraz som taká normálna,ale nikdy som nemala na zadku a stehnách celulitídu,mala som to na bruchu a špekoch,aj to je celulitída?alebo len pomarančová koža,ale ked som začala cvičiť brušáky,tak po mesiaci sa to stratilo...

Najčítanejšie články