Celulitída - prec s nou! pomozte!

Príspevok v téme: Celulitída - prec s nou! pomozte!
jana33

No tak ludia, mam na zadku celulitidu, mam vysku 167/8 cm a vahu 60 kg...da sa ta celulitida odstranit sportom??ak ano poradte co mam na to cvicit...budem vdacna za kazdu odpoved:)nechcem aby mi tam uz zostala do konca zivota:(((lebo to vyzera hrozne a uz od 12 mam este aj strie...lebo som rychlo vyrastla anmestila som sa do koze:)

pusinka90

ja som mala tiez celulitidu pouzivala som pripravky ale nic a to som cvicila teraz nemam ani stopu po cel. a ako som to dosiahla neviem ci to bolo tym ze som si nasla priatela alebo som stale nieco robila a hybala som sa

DENISKA2222

Ahojte!
Ja mám tiež tu zmyju na zadku a stehnách....ale pomáhajú mi dve veci:
1,Masáž s oválom s takými štuplýkmi(je to buď drevene alebo plastove)..neviem ako sa to oficialne vola...dajte do googlu ovál proti celulitide...a malo by vam to naskočiť!
2, Zábal do potravinovej folie cca na tých 30min tri krát do týždňa....väčšinou keď cvičím doma....samozrejme som pod foliu natrela gel proti celulitide...teraz neviem ktore mi skor pomohlo ci gel alebo folia...
hm...tak toť asi vše!Držím aj vám palce....ide to pomaly...ale výsledok hadam bude dobrý:)

kika32

Celulitida je jedna vec a cvicenie druha. Cvicenim sa nikdy celulitidy nezbavite. Ak chcete cvicit a spevnit zadok a stehna,respektive zmensit obvod odporucam kalaneticke cvicenia. Na cellulitidu odporucam najskor lynfodrenaz na odvodnenie a spriechodnenie lynfi a potom masaze. Robi to zazraky. Pri masazi treba postupovat stale smerom od kolena hore k zadku.Potom mozte aplikovat jeden z tych zazracnych anticelulitidovych kremov a obalit sa do potravinarskej folie aspon na 45 minut.Ja som si robila tieto masaze inenzivne kazdy den 4 tyzdne a uplne som sa celulitidy zbavila.

schweigerová

Ahoj, neverila som krémom, kým som nevyskúšala od MATIS tri active slimming concentrate. Fakt to pomože.Troška som obmedzila jedlo, vynechala som sladkosti ale ani necvičím nič a zmestila som sa do riflí, ktoré som už chcela zahodiť. Ale natieram sa poctivo ráno a večer! Stojí to okolo 1700 ,-Sk 200 ml.Neni to lacné, ale pomože!!!

nikus

dobre ninka21 nijake kremy nepomozu!!!podla teba....nemusis tu milion krat pisat ze to nie je na povrchu je to jedno kde to je!mojej mamine zmizla uplne celulitida za mesiac a maala krem z lekarne n celulitidu a k tomu aj masazne kruzky!!!takze je to jedno ide o to ze ked chodis cvicit tak stale len cakas a cakas je lepsie ked si davas aj nejaky krem a ides cvicit s nim,pretozze sa leppsie citis a mozno to aj hned nevidis uwidis to za mesiac:)tekze baby aj ked si kupite garnier,niveu alebo hoci len co tak je to super lebo vam to doda sebavedomie a este budete mat aj hebkejsie a krajsie ritky:):))podme do toho drzim palce:)

simaa26

zana175: no za tyzdnen som mala hladsiu pokozku a celkovo pevnejsi zadok:) ak sa chces daco opytat kontaktuj ma na mail ;)

musska

sima, to co pises, je samozrejmost:)) presne takto sa da celuli zbavit, lenze vacsina zien co tu pisu a ziadaju rady, su lenive cvicit, kavy a cigariet sa nevzdaju a ze by mali ist po schodoch ta cosiiiii, radsej vyhodia velke prachy na kremiky:)))coz je len male percento uspechu... ked nechce mat pomarancovu kozu cvicte, cvicte, vela pite,..ved tie kecy poznate, uz sa ich len drzat:)) a okrem toho,... naj krem od balei,..vyskusala som uz asi vsetky a ten je fajn, ale treba aj ine robit:) A co sa tyka pu erh caju, ten ucinkuje najlepsie ked si ho date pred cvicenim, lepsie spalujete... a nebudte lenive:))