Celulitída - prec s nou! pomozte!

Príspevok v téme: Celulitída - prec s nou! pomozte!
jana33

No tak ludia, mam na zadku celulitidu, mam vysku 167/8 cm a vahu 60 kg...da sa ta celulitida odstranit sportom??ak ano poradte co mam na to cvicit...budem vdacna za kazdu odpoved:)nechcem aby mi tam uz zostala do konca zivota:(((lebo to vyzera hrozne a uz od 12 mam este aj strie...lebo som rychlo vyrastla anmestila som sa do koze:)

jana33

a preco nebublinkove????u nas je problem v tom ze nasi nakupuje mineralky ale su perlive...posobia bublinky na celulitidu???fakt som v tom laik, tak dufam ze tu na mna nebude nikto nadavat ze aka som sprosta...

aja25

No ak by to malo byt na 100% tak ani med ani cukor....ale zas nemusis si zneprijemnovat zivot.Len ho nesmies vypit 3 l. salka caju s medom ti fakt nic nespravi....Ostatne tekutiny skus pit nesladene a bezbublinkové.Zeleny caj nesmies dlho luhovat staci tak 2-3 min...
A na tu nesladenu chut sa da zvyknut.....

aja25

zeleny caj je antioxidant.Je dobre pit ho rano namiesto kavy...Jana 33 zbavovanie celulitidy nie je nejaka rychla zalezitost.Za vznik mozu aj hormonalne zmeny nie len pribudanie kil....Ak nemozes behat ani plavat skus posilnovace cviky..Skus si zaobstarat nejakeDVD s Olgou Sipkovou a podob alebo zajst do fit-ka tam ti urcite poradia....

jana33

prave som si spravila zeleny caj s medom a citronom:)neviem ci to prave pomoze na celulitidu:)a behat ani plavat nemozem lebo mam problemy s dychanim:(proste nemozem robit nic kde namaham pluca a priedusky...

aja25

jana33 velmi malo pijes.....Tak skus aj lymfodrenaze skus sa informovat v kozmetickom salone.Namiesto mineralky skus stolovu vodu ale bez bubliniek a bylinkove caje.A aerobik,plavanie ,beh....

trnda

To je jednoduche. Lahni si na chrbat, pokrc nohy a dvihaj panvu hore a dole, ale nikdy ju nepoloz az na zem. 3x30 opakovani par krat do tyzdna a zmizne to ani nevies ako :)