Celulitída - prec s nou! pomozte!

Príspevok v téme: Celulitída - prec s nou! pomozte!
jana33

No tak ludia, mam na zadku celulitidu, mam vysku 167/8 cm a vahu 60 kg...da sa ta celulitida odstranit sportom??ak ano poradte co mam na to cvicit...budem vdacna za kazdu odpoved:)nechcem aby mi tam uz zostala do konca zivota:(((lebo to vyzera hrozne a uz od 12 mam este aj strie...lebo som rychlo vyrastla anmestila som sa do koze:)

terbovao

ja Vám proti celulitíde určite odporúčam masáž moja manželka sa dlhý čas sťažovala na celulitídu tak ma to jeden den už nahnevalo že som sadlo za PC a vygooglil som masažne salony - masaž proti celulitíde objednal ju a poslal na určené miesto. Výsledok je že celulitída jej ustúpila a je zas o niečo šťastnejšia už len čakám kedy si vymysli niečo nove ;-) tiež odporúčam si pozrieť nejake články napr track.cellinea.com

simca_medova

Noooo vyzera to slubne, dakujem za tip. Asi by som si to aj kupila, toto uz bude posledna moznost moja zbavit sa celulitidy :D

alenka_radska

Ja pouzivam na celulitidu toto dixo. sk/slimming-skincare-6v1/
Dostala osm ho na narodeniny, pouzivam uz asi 2 mesiace, akoze pokozka je hladsia, budem pouzivat este do leta :) snad mi to pomoze :) urcite je dobre pri tom aj cvicit- par drepov denne a tak

simca_medova

Ja ti neviem. Ja soobne cvicim, zdravo jem, chodim aj behat a celulitidu mam stale. Mozno sa toho neda zbavit :/

Healthy818

ja kombinujem anticelulitidovy krem (z pevonie) a striedave prudy studenej, teplej vody...naozaj to pomaha, ja mam na celulitidu dost geneticke predispozicie, ale takto s tym zapasim no

FIlip377

ja Vám proti celulitíde určite odporúčam masáž moja manželka sa dlhý čas sťažovala na celulitídu tak ma to jeden den už nahnevalo že som sadlo za PC a vygooglil som masažne salony - masaž proti celulitíde objednal ju a poslal na určené miesto. Výsledok je že celulitída jej ustúpila a je zas o niečo šťastnejšia už len čakám kedy si vymysli niečo nove ;-) tiež odporúčam si pozrieť nejake články napr zdravie.zariadim.sk

Mima84

Nix, vyskusaj Cellu-cup, je to taka mala silikonova masazna pomocka. Mne sa osvedcila, krasne vyhladi pokozku. Spociva v principe vakuovej lymfo masaze. Ja som ju objednavala z francuzska, ale uz ju dostat kupit aj na slovensku...