Celulitída - prec s nou! pomozte!

Príspevok v téme: Celulitída - prec s nou! pomozte!
jana33

No tak ludia, mam na zadku celulitidu, mam vysku 167/8 cm a vahu 60 kg...da sa ta celulitida odstranit sportom??ak ano poradte co mam na to cvicit...budem vdacna za kazdu odpoved:)nechcem aby mi tam uz zostala do konca zivota:(((lebo to vyzera hrozne a uz od 12 mam este aj strie...lebo som rychlo vyrastla anmestila som sa do koze:)

ajanka

janka19 - ja mam 173 vysku a 50 kil.. tym nechcem povedat, ze nei si chuda, ale uricte nie si ziadna kostra (leboani ja nie som), takze podla mna kludne mozes behat:) vysvetli priatelovi, ze polhodinka behu z teba neukroji, nech sa neboji, ze schudnes..alebo zjedz polovicu torty a bude:) co vybehas aj prijmes:)
a na celulitidu fakt zabera lymfodrenaz...ja sice nejaku viditelnu celulitidu nemam, ale pocula som to uz od viacerych... nestioji to ani vela(teda ako kde v akom meste a u koho), atrebalo by ist tak jeden tyzden pondelok stredu piatok a celulitida urcite ustupi.. a samozrejme dodrziavat aj piotny rezim.. nie nadarmo sa to omiela dookola stale:)

Jajka19

Ahojky, chcela by som sa opýtať, či pri behaní, sa dá odstrániť celulitída? Doteraz som ju nemala,lebo som každý deň cvičila, ale odkedy bývam s priateľom a teraz sa venujem jemu tak nestíham cvičiť, a on veľmi nechce, lebo som vraj chudá, mam 160cm a 50kg, už som dosť schudla, ale teraz chcem začať behať aj priateľa prehováram :-) tak sa chcem opýtať na váš názor, či mi to pomôže:-). Ďakujem budem rada, ak mi niekto pomôže, ako vidím nie som jediná čo ma takéto problémy... :D:D:D:D:D:D:D

Jajka19

Ahojky, chcela by som sa opýtať, či pri behaní, sa dá odstrániť celulitída? Doteraz som ju nemala,lebo som každý deň cvičila, ale odkedy bývam s priateľom a teraz sa venujem jemu tak nestíham cvičiť, a on veľmi nechce, lebo som vraj chudá, mam 160cm a 50kg, už som dosť schudla, ale teraz chcem začať behať aj priateľa prehováram :-) tak sa chcem opýtať na váš názor, či mi to pomôže:-). Ďakujem budem rada, ak mi niekto pomôže, ako vidím nie som jediná čo ma takéto problémy... :D:D:D:D:D:D:D

qqq

Veľmi veľmi poháha striedavá sprcha - najprv horúca voda na boky a zadok na to studená a niekoľkokrát opakovať.

MarekSulak

No celulitída je potvora :) V prvom rade sa dámy opýtajte samy seba koľko pijete vody ... ak nemáte dostatočný pitný režim tak sa celulitídy nikdy nezbavíte. Antikoncepcia tiež ovplyvňuje celulitídu a to tak že keď ju papáte tak ju skôr dostanete a ak ju už máte tak sa jej ťažko zbavíte. Nastavte si správny pitný režim (na 10kg váhy vypiť 4 dcl vody denne z toho 2/3 v doobedňajších hodinách) Pohyb je veľmi dobrá vec, doporučujem vytrvalostný pohyb, lebo potrebujete zlepšiť prekrvenie v danej oblasti. doporučujem do toho pridať na mesiac dva aj výživové doplnky na podporu čistenia lymfatického systému a čistenia ciev. Pílingy a krémy na celulitídu sú dobrá vec, žiaľ nie všetky fungujú.

ak chcete účinné riešenie napíšte mi

marek@krotiteliatukov.sk

samankaaaa

ahojte, prosim vas pomaha ten ACG gel, ja som si ho kupila, masirujem si zadok a stehna s nim dva krat denne a vecer si ho natriem a idem behat ale 15 min. pomoze to ak to budem dodrziavat priavidelne, zatial beham asi tak 5 dní.dakujem za akukolvek odpoved

DanielkaBA

a čo tak skúsiť nejaký gél? ja osobne používam acg gél proti celulitíde .. kupujem ho zo stránky gely.sk

každopadne celulitída PREČ snou.. aj tak sme pekné všetky ženy..