dieta na chudnutie

pišta

Ahoj, Klariska. :))
Určite nepotrebuješ schudnúť. Ja by som povedal, že možno aj trošku pribrať, 1-2 kg.
Umelé sladidlá – radšej nie. Keď sladiť – trošku med alebo trstinový cukor alebo niečo podobné.
Mlieko je kapitola sama o sebe. Dobre si vystihla – je problém zorientovať sa v tomto probléme. :)
Zajtra odchádzam na pár dní preč. Keď sa vrátim, ozvem sa ti a poviem ti viac o mlieku.
Inak sa mi veľmi páčia tie tvoje úsmevčeky. Ja vtedy zvyknem hovoriť – dobrá acidobázická rovnováha.:)
Pekné dni aj Tebe : ))

evita

Ahoj po porode som pribrala 30-kg a vsetko mi zostalo a teraz mam same zdravotne problemi.Moze mi niekto prosim poradit ako rychlo schudnut a ucine.Dakujem.

klariska:))

Ahoj Pista,
..........neviem ci si na mna najdes chvilocku cas, lebo ako pozorujem mas tu vela zaujemcov o radu. chcem len vediet tvoj nazor. Myslis ze pri mojej vyske 168 cm a vahe 53 kg potrebujem schudnut?...a aky mas nazor na umele sladidla?.......A este nieco, zboznujem mlieko( polotucne)len mam pocit ze z neho priberam. Prave o mlieku existuje vela protichodnych teorii. Niekto hovori ze sa z neho velmi pribera, iny zase ze nie.....no sama neviem.......co myslis ty???.........vopred vi vemi pekne dakujem a prajem pekny dnik:)

ja.

majestik: robim tu au pair a som v rodine ktora sa dost zdravo stravuje, robia len maso a k tomu vacsinou plno zeleniny, chipsi som jedla mozno 3krat do mesiaca, teraz uz nejem vobec.
ked som bola doma na svk jedla som kolko som chcela, sladke kazdy den, vecerne vyjedacky z ladnicky a nikdy som nepribrala ani kilo, no teraz mam pocit, ze priberam uplne zo vsetkeho a nedari sa mi vobec schudnut, tak isto bicyklujem..

majestic

Trosku od veci, toto je rada, alebo odkaz pre niekoho kto sa nazyva "ja". Takisto som v UK a stretla som vela dievcat, ktore pribrali neuveritelne vela. Mozno je to tym, ze viac jes aj ked si to neuvedomujes, sem tam keksik sem tam nejake zemiakove lupienky a ani nevies ako kila idu hore. Mozno si sa prisposobila aj ich ziv. stylu, t.j. velka vecera. Takisto maju ine zlozenie stravy, takze kontroluj co jes, maj hlavne jedlo na obed a cvic. Ja to tak robim a schudla som asi 10 kg.

ag

Ahojte všetky možno trochu viac vyditeľnejšie v priestore.
Prečítala som si všetky doporučenia a tak by som chcela prispieť aj ja:
* niekto z Vás povedal raňajkovať, tak to je prvoradé a prečo? tak čítajte ďalej ako naše telíčko pracuje.
Jeden múdry povedal : Raňajky zjedz sám, s obedom sa podeľ s priateľom a večeru daj nepriateľovi. Prečo takto myslieť? V nasledujúcom texte uvádzam trochu rozpávkovo ako a kedy pracujú naše orgány.
Dopoludnia sú veľmi aktívne orgány, ktoré prijímajú a pripravujú stravu na dalšie spracovanie (od 7-9 hod. žalúdok od 9-11 hod. slinivka a slezina)
Na obed nastupujú orgány, ktoré zabezpečujú zlepšenie komunikácie a vstrebávanie ( od 11-13 hod. srdce, od 13-15 hod. tenké črevo).
Odpoludnia pracujú orgány, ktoré majú na starosti prvotné vylučovanie a detoxikáciu ( od 15-17 hod. moč. mechúr, od 17-19 hod.ľadviny).
Večer dostávajú slovo dostribučné siete a veliteľské centrum (od 19-21 hod. obal srdca, od 21-23 hod. tri ohrievače)
V noci sa oktivuje údržbárska čata, ktorá premaže všetky súčiastky a uloží živiny ( od 23-01 hod. žlčník, 01-03 hod. pečeň).
Nad ránom je treba dobre vyvetrať a vyhodiť odpadky ( od 03-05 hod. pľúca, od 05-07 hod. hrubé črevo).
Doporučenie? po 15,00 hod. nejesť iba piť.

kitty

ahojte ja by som potrebovala schudnut neviem ako .prosim poradte mi ak mate nieke skusenost ide leto a ja by som chcela dobre vyzerat v plavkach prosim kto ma niaky navrh budem rada