dieta na chudnutie

pišta

Čo sa týka príspevkov, teraz mám niekoľko možností:
- napísať to ešte raz
- pracne to vyhľadávať
- kvôli časovej náročnosti oboch postupov - neurobiť nič, čo je dosť na figu, ale je tu časová núdza.
I keď sa človek niekedy na tomto webe "odtrhne", ale ide o to, že asi treba aj kus vypnúť. Lebo písanie na tomto webe je aj radosť, ale aj práca...Určite to poznáš z vlastnej skúsenosti. Ale aj ostatní, preto o tom píšem.
Ale ďakujem za tvoj milý podnet, podnietila si ma... : ))

pišta

Očuj, Z-uzička!
Vieš, že ani nie? Keď vám to v BA-vyhráš tak pekne ide. Nechcel som sa do toho pliesť, ale...
keď to máš asi takto:
-klariska je iný prípad
-BA zase iný
- ostatní, tiež by potrebovali na to kus inak ísť.
V zásade to chce určitú diferencovanosť, aj keď podstata je dosť jasná. Mám už relatívne dosť skúseností, ako s mliekom, teda s ne-mliekom. Hádam sa s vami o ne podelím, len, no, tie moje zámysly mi nevychodia až tak celkom.
O rôznych témach som už čo-to popísal, ale, samozrejme, nielen ja.
Keďže je mi váš postup na BA veľmi sympatický, posielam ti niekoľko tém, ktoré „dôverne“ poznám, ak si nájdeš čas, ktoré ti zrejme pomôžu o kúsok pozrieť na veci ináč (odkyslenie ti už, myslím, doporučila Alternatíva):
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

Z-uzka

pišta
Očuj Pištík, nejak si na mňa zas zabudol ohľadne toho mlieka, už si ťa tu musím takto vyhľadávať.. Tak ako to s ním teda je?? Je naozaj tak škodlivé a priberá sa z neho?? Ďakujem, papa :-)

katica

Prosím poraďte,potrabujem schudnúť ale sa nedarí sa mi. brala som reductil a schudla som 5 kg.Na 28 tabliet som doplácala 2800.-sk, nemôžem si to dovoliť dlhodobo.Cviečenie je pre mňa obtiažne pre zdravotné problémi nemôžem behať skákať a cvičiť aerobic poraďte čo robiť nie som v meste a na vidieku žiadna solídna telocvičňa alebo fitko nie je

pišta

Ahoj Klariska :)
Viem, mal som sa ti ozvať skôr. Plánoval som to inak, ale nevadí.
Ku tvojmu obľúbenému mliečku:
- najlepšie ho piť samé, mlieko je potravina, aj keď tekutá :)
- radšej pomenej, lebo obsahuje veľa nasýtených mastných kyselín a všelijaké iné látky, ktoré nám pri dlhodobom pití až tak nepomáhajú, napr. pri nádche vôbec, lebo mlieko kus vytára hlieny
- skús si obľúbiť kyslo mliečne produkty – jogurty, acidofilné mlieko..obsahujú prospešné baktérie pre črevnú mikroflóru, no ale tiež s citom
Však sa na mňa nehneváš?... :)

ja.

pre Alternativna: no schudla som uz asi 3-4kila. a keksiky? obcas si dam, aj ked mam delenu stravu :) ale to je nic, pretoze ked som bola doma, sladke som jedla kazdy den, teraz uz len obca, a ne a ne schudnut viac..
je to divne, doma nemam problem so schudnutim, raz som schudla 10kil za mesiac a odvtedy som nepribrala ani kilo, ale dosla som sem a bum, viem, ze schudnem, ked sa vratim domov..

Alternativa

Pre Ja.: kazdym rokom sa menime, to neznamena starneme :o). A prejavuje sa to aj na hmotnosti. Zrejme pohyb, co mas pri drobcoch nie je ekvivalentom toho predtym. Ved aj mamy v domacnosti - kolko sa nabehame, padame od unavy a zvacsa sme zaoblene. Jednoducho metabolizmus sa nam meni, uz to tak je. Ziadne nervy. A aj keksiky sem-tam su mozno castejsie ako si pripustime...co Ty na to?

natalia

Mam fajnovu radu, ako schudnut :o)
staci, ak si budete pocitat kilojauly. Prisun potravy, ktoru zjete, nesmie presiahnut viac ako 5000 KJ. K tomu pridajte sport aspon 30 minut,vynechajte bus a vytahy, a chodte vsade peso. Mam to vyskusane. Vela stastia cawte