dieta na chudnutie

dieta

ked chcete schudnut, tak musite zmenit cely zivotny styl a stravovacie navyky a nie drzat z lenivosti stale nejake diety. jasne, ze to nepojde tak rychlo. na zaciatku treba aj pevnu volu a sebakontrolu, ale casom si na to zvyknete. len sa nenutte do veci, ktore su vam proti srsti, lebo to skor, ci neskor vzdate..hlavne, ked uz schudnete kolko ste si priali, tak sa nevracajte do starych stravovacich navykov...mozno sa vam bude zo zaciatku zdat, ze uz na vas tie kila nejdu, ale za taky rok budu naspat urcite...

zdravystyl

blondinka :

Jasne ze sa da,ale len z JO JO efektom,Davaj si nato pozor Jo Jo efekt mam odskusany.
Delene stravy a taketo blbosti nefunguju,prestanes a si v riti...

Skus nieco lepsie,scim som ja spokojny uz dlhsiu dobu,

Dik

zdravystyl

inez :

Ahoj ja mam taktiez stym problemi s volou.Ale od kedy beriem perfektne cinske cajiky a dalsie tieto veci co mi dal moj uctovnik tak sa mi dari :).Ked chces poradim,

Zaoberam sa stym,
Ahojcek

malucky

Da sa schudnut 3-7 kg za mesiac, bez jo-jo efektu.Ranajky a vecera s doporucenim odbornika a obed,co chces.Odskusal som to s manzelkou a teraz len udrzujem hmotnost.Pozri na -odkaz odstránený-

jaruska

neviete o dajakej dobrej a hlavne účinnej diete pri ktorej by som do dvoch mesiacov schudla aspoň 10-15 kíl ale nie naročnu na prachy

ja.

ja uz som schudla 5kil!! uaauuu, objednala som si teraz tabletky lkvb6, tak uvidime ci to pojde rychlejsie. tych 5kil som schudla za dva mesiace, strasne pomaly to ide. potrebujem este 10kil schudnut. 6 kil do augusta. ma niekto este skusenosti s lkvb6?