dieta na chudnutie

lucia oravcova

ahoj neporadi mi ako najlepsie a najrychlejsie sa da schudnut ma strasne tucne brucho robim brusaky drzim dietu no aj tak nic nepomaha ako keby som bola este tucnejsia prosiim surne pomozte neviem co mam so sebou robit som na pokraji.napiste diky....

milan dudas

kikina a nikolla: skuste sa stravovat napr. ako ja. Ale spojte to s uzivanim CLA,malo by to zabrat..Pozrite si to na mojej stranke www.milandudas.wbl.sk

zdravé chudnutie

Profesionálne sa venujem chudnutiu. Vytváram programy šité klietnovi priamo na mieru. Pre bližšie info 0908 819 282

kikina

AHOJTE ....MAM PROBLEM VELA SPORTUME ....NO CHCELA BY SOM SCHUDNUT PRIBLIZNE 6 KIL ZA MESIAC MOZTE MI NIEKTO NIECO DOPORUCIT....ALEBO HOCI AJ DOPORUCIT VLASTNU DIETU....ALE BEZ JOJO EFEKTU....DIKY KIKINA

nikolla

AHOJTE......JA MAM PROBLEM MAM 16 ROKOV 160CM NO AZ 54 KG....VELMI BY SOM CHCELA DOSIAHNUT 48 KG...JE TO MOJ SEN.CO SA TYKA DIET JE TO JEDNO JA VYDRZIM AJ TU NAJDRSNEJSIU......LEN POTREBUJEM POMOCT S TYM CO VLASTNE JEST......VIEM ZE NA CHUDNUTIE POMAHAJU NEJAKE GRAPFRUITY ANANASY NO NEMOZEM SA CELE DNI ZIVIT LEN TYM.......TIEZ VIEM ZE MUSIM MAT PRIJEM PROTEINOV...NO NEVIEM AKE POTRAVINY TIETO LATKY OBSAHUJU.....VELA SPORTUJEM.....NO NAPRIEK TOMU SA NECITIM DOBRE KED SA VIDIM V ZRKADLE.....NAJVIAC POTREBUJEM SCHUDNUT NA STEHNACH ZADKU A V BOKOCH.....DUFAM ZE MI NIEKTO POMOZE DAKUJEM VOPRED .......PEKNYY DNIKK NIKAA

neviem

Máte zdravotné problémy? Skúšali ste uz svetelnú terapiu BIOPTRON? Poradím Vám. Napíšte na kryon01@centrum.sk, poprípade mi nechajte svoj kontakt. Spojím sa s Vami.

fakulka

ahooj barka ja som tiez jedla tie tabletky,ale upne zbytocne skoro nic som neschudla a dala som za nich 3000Sk a zbytocne............a po par tyzdnoch som rapidne pribrela

fakulka

pre mimu a ajanu:cavte..ja by som to tiez cela vyskusat a myslim si ze si za taku kratku dobu schudla dost....a je to fajn,preto to vyskusam aj ja ..........ale potrebujem nejaku oporu,kt.bude chudnut so mnou........a myslim tym teba teba ajana.......tak ked ces tak sa ozvi na fakulkaa@azet.sk..diiiiiki

barka

Ahoj! Ake mate skusenosti s Bio-CLA 100O (booster)ja uz uzivam asi pol roka a nic moc...ale je pravda ze papam velmi v poslednom case.V kombinacii s redukcnou dietou a cvicenim pomahaju?diky