dieta na chudnutie

Petersen

Skúšame rôzne diéty, pri ktorých väčšinou zistíme, že ich účinok je krátkodobý a po skončení väčšinou naberieme kilá rýchlo naspäť. Pekne to pisu na -odkaz odstránený- Skusenosti mnohych, ktorým sa trvalo podarilo natrvalo schudnúť a udržať si svoju váhu svedčia o tom, ako im v tomto úsilí pomohol pravidelný „pitný režim“.

lulinqa

ahojte potrbujem schudnut aspon 4kg lebo meriam 172cm a vazim 59kg.....nevedeli by ste mi poradit nejaku ucinnu dietu?

puma127

ahojtee..chcem sa opytat ze kolko KJ mam prijat aby sa mi hmotnost nezvisila??

este mam otazku:ked mam nejaku potravinu s velkym obsahom KJ ako napr.puding vanilkovy ma 860KJ a teraz to znamena ze ked si kazdy den dam ten jogurt mozem lahko pribrat?alebo kj je len to,aby som dostala energiu a nemoze sa to do mna nejak ulozit?

blackjack88

CHUDNUTIE BEZ DIÉT A HLADOVANIA !!!
100% PRÍRODNÉ PRODUKTY S DLHOROČNÝMI 100% VÝSLEDKAMI
-odkaz odstránený-
stačí vyplniť dotazník a v priebehu dňa sa vám ozve odborník na chudnutie

zuzy

sandruska, začala som sa zaujímať o tento prípravok, prosím o pár informácií. Kde si ho kúpila, ako sa pritom stravuješ, máš veľa pohybu a nejaké vedľajšie účinky si nespozorovala ? Mne osobne sa zdá celkom fajn. A ešte máš Stacker 2 alebo ten Phenylstack-7 ? Prípadne mi napíšte, kto ho teraz berie,
aké má skúsenosti. Ďakujem za odpovede.

susana144111

Odporucam, vyskusala som to sama a my to aj pomohlo za mesiac som schudla 6 kil a to pomocou tabletiek.....Kromisan....

lucinkav

ahoj stoji 1199 Sk a vydrzi cca 33 dni zalezi kolko kapsuliek budes uzivat. Objednala som si ho tu www.stacker2.sk Pekne mi ho poslali na dobierku.