dieta na chudnutie

lucinkav

efektivne chudnutie ma v zasade 3 jednoduche body 1. Uprava stravy, 2. Pohyb, 3. Podpora - doplnky. 1. Netreba ziadne radikalne zmeny. Mensie porcie viac krat denne. 2. Zacat sportovat hybat sa - rano spravit ason par drepov, klikov. A pocas ty zdna skusit ist npr. do posilky aspon 2 krat. 3. Podporit spalovanie spravnym doplnkom vyzivy - momentalne je na Slovnesku novinka Stacker 2 7-Phenylstack. Ja sama som si ho kupila a myslim si ze je to jedne z najlepsich a hlavne najucinejsich spalovacov tukov. U mna sa jasne prejavil znizena chut do jedla, potrebny prisune energie a aj ubytok na vahe. Baby tie ktore z vas chcu naozaj rozumne chudnut a chapu ze sa to neda len tak a ze ziadne zazracne naplaste, caje a neviem co tak potom vam odporucam prave tento pripravok

ivkaxxxx

ja mam herbalife.k tomu protein.ten je velmi dolezity-nemam chute a hlad.za 18 dni som dala dole 14 cm po obvode brucha, pasu a stehien.prsia si nemeram, kojim

Pegy

Kočky tu máte stranku na zdravé chudnutie,pán Augustín vám vypracuje analízu vášho tela a na základe toho vám dá rady kolko a ako chudnúť bez jojo-efektu.Základom sú pruteíny-fakt zaujímavé!!!KUK www.chudnutie.com

jaja

Ahoooooy .. pomoze mi niekto s chudnuutmaam vysku 170 a vazim 70 .. chela by ssoms chudnut asi tak na 60 kg .. pomoztee mi plosiiim

vejinka

heh same..diety a ozaj neviete mi poradit ako pribrat:) mam 173 a vahu 57 zda sa mi to malo..ale nech je cokolvek nezvysi sa mi vaha ale zvacsi brucho:)

jaaaa

chcem schudnúť síce len tri alebo styri kila ale neviem sa vzdat sladkosti, som na tom taktrochu zavisla..:( maso nemam rada nic mastne nejem len tie sladkosti.
Nemáte nejaku radu ako sa toho vzdať? dakujeem:)

olinuska

ja by som taktiez chcela aspon niekolko kil chutnut meriam 178cm a vazim 65kg ak niekto pozna dobu dietu tak nech mi da vediet

martinuska

baby, pomozte mi, mam 175 cm a 62 kilov, potrebujem schudnut aspon 5 kil. nepoznate niekto nieco rychle co zaberie?