dieta na chudnutie

zrebec

najlepšia dieta je seno a voda. alebo ked ti zdrotuju hubu a nemozes jest a odrežu polovicu zo žalúdka. Viem aký je to pocit lebo na lúke už nebola čerstvá tráva tak musím žrať seno a krtince

kobyla

mam 120 cm. a 88 kg cítim sa ako malá gula. práve som si dala urobit trvalú a chcem sa s niekym zoznámiť najlepšie by bolo keby bol slepý a bohatý,miery o = 2 pí r ak polomer je oj jipi jé jipi jou jou jou

Karin B.Bystrica

Ahojte ja som za 3mesiace schudla sedem kg.a to tak ze som 3krát týždenne cvičila v posilovni,zmenila som stravu,žiadne sladkosti,koláce,pizza,mastné,údené,knedlíky,bieli chleba,kola a vymenila som to za ovocie,zeleninu,jogurty,ovs.vločky,kuracie meso... a idem v tom dalej pokracovat,mám ešte pred sebou dalších 6kg.

Juvena

ja som uz zufala. potrebujem schudnut aspon takych 20 kil, ale absolutne sa neviem nakopnut. a co zrabam posledne dni, to je uplne hrozne - zeriem!!! ale doslova. aj viem, ze nesmiem a pritom na mna dojde v okamihu taky vlci hlad a ja zacnem zrat, akoby som mala nasledujuci tyzden trpiet hladom. uz sa radsej ani nevazim, lebo ja som typ, ze sa dvakrat pozriem smerom k chladnicke a mam kilo navyse, cize ked som teraz popustila uzdu svojim chutiam, viem, ze to ide rapidne hore. velmi sa toho desim, ale nedokazem si pomoct. kazde rano vstanem s tym, ze DNES zacinam, ale vydrzi mi to iba do najblizsieho hladu. a potom uz pcham do seba vsetko, co nie je primontovane... som zo seba zufala.

anna5

ahojte. ja by som sa vas chcela spytat ci ked schudnem 6 kilo bude to vidno na tvari lebo by som chcela schudnut hlavne tam.

jatyon

ja som tiez vzdy PREKVAPENY, lebo zakladna poucka pre chudnutie je:

menej energie prijat - zjest, a viac energie vydat - cvicit.

žužu

Dobrý deň. Prešla som si diskusné fórum a bola som prekvapená stránkou antiherbalife. Po osobných skúsenostiach odporúčam vyskúšať a až potom hodnotiť.Nerátajte však s tým, že schudnete obrovské množstvo kíl za minimálny čas. Celá filozofia je o doplnkoch,ktoré zabezpečia vášmu telu potrebnú výživu a hlavne o úprave životného štýlu. Niet nad osobnú skúsenosť. Príjemný deň.

Irena Pliešovská

ahojte, ja už niekoľko rokov cvičím, schudla som 10 kg, ale popritom som asi pred rokom som začala diétovať, prestala som s diétou kôli problémom, začala som sa normálne stravovať a nastal ten známy jojo-efekt, stále cvičím, cvičím, možno schudnem možno nie, zdá sa mi viac že nie, ale nevzdávam to, ale diéty sú nanič. NEDIÉTUJTE!