dieta na chudnutie

Evula

Mile damy,mne sa osvedcil recept: Rano musli s bielym jogurtom alebo jedno celozrnne pecivo s acidkom, potom kava. Doobeda ovocie, na obed zelenina so syrom alebo cestovinou, poobede kava, potom ovocie, na veceru salat a pred spanim 2 dl bieleho vina. Za tyzden ide dolu asi 1 kg- co je zdrave a bezbolestne, lebo hladom netrpite. Samozrejme k tomu aspon 30 min cvicenia alebo rychlej chodze denne, co nie je az tak vela.

Tinka

ahojte.....poradte mi prosím niekto.....mám 165 cm a 55 kg...stačilo by z brucha.....tam sa to všetko ukladá....

Anti-Herbalife Team SR

Niektori ludia co prispievaju do diskusie su distributormi firmy Herbalife a snazia sa Vas podviest a ziskat tym peniaze. Ako ich rozpoznate? Navod najdete na

stop-herbalife.atspace.com

Anti-Herbalife Team SR

Davajte si pozor na vyrobky Herbalife. Je to podvod! Precitajte si celu pravdu o Herbalife tu:

stop-herbalife.atspace.com

Spolocnost Anti-Herbalife Team uz posobi aj na Slovensku. Zverejnila firemne tajomstva Herbalife v 50 krajin sveta.

helen

caute vsetci,aj ja sa snazim schudnut.163 cm,82 kg.Je to hrozne!mam dost zdrav problemov,ktore som mala este pred pribratim.Vlastne si myslim,ze som pribrala hlavne z liekov,ktore musim brat.Je pravda,ze malo cvicim,lenze pracujem ako casnicka a nemam az tolko casu.Teraz chodim 2-3 krat do tyzdna plavat.Velmi rada by som schudla,vyskusala som uz mnoho "osvedcenych receptov",ale nejak mi to nejde.Moj najvecsi problem je,ze neranajkujem a nemam pravidelny prijem potravy.Niekedy jem 1krat za den,inokedy 3 krat.Vzhladom na moju pracu je tazke nas pravidelny rytmus.
Viete preco som aj zacala tak priberat?Bola som posadnuta chudnutim.Mala som 62kg a chcela som bezpodmienecne 60 kg.A tak som sa dopracovala na mojich dnesnych 82 kg.Hrozne,ze?Ak mate radu,prosim napiste mi.Dakujem

Zoja

Ak chceš schudnúť, treba zmeniť hlavne svoje stravovacie návyky. Jesť veľa čerstvej zeleniny a ovocia, málo maškrtiek a veľa piť. Podľa najnovších výskumov nie je treba cvičiť do zbláznenia, stačí mať pravidelný pohyb, aby bolo svalstvo pevné. Mam vyborné skúsenosti s vyrobkami Herbalife, v ktorých sú dodávané do tela všetky potrebné živiny a minimum kalórií. Metabolizmus rýchlejšie spaľuje tuky. Ak Vás to zaujme, bližšie otázky mi napíšte na mail rendekova.js@centrum.sk

Maňo

Jedzte všetko, ale pa 17.00 nejedzte už nič, piť môžete len vodu alebo nesladený čaj ( a hlavne nie sladkosti ). výsledok sa dostaví už po dvoch mesiacoch Treba len vzdržať.

eva222

ahojte baby a mozno aj chalani toto je fakt dobra stranka mom.som v anglicku a s mojov dietov my to ide super ja odporucam dietu GI cvicit min.4krat tyzdene a nejest po piatej ak mate otazky napiste na email evebart@aol.com rada vam pomozem s pozdravom eva

julinka

rada poradim!jest len kazde tri hodiny,neskor po case kazde 4hod.zo zaciatku aj vacsie mnozstva,neskor troska znizovat.jeden den v tyzdni nejest len pit neslad.napoje,kava dovolena.trpezlivost a cas,nie nahlenie!!do roka sa takto da schudnut aj dvadsat kilov.a zdravo!!!drzim palce!