dieta na chudnutie

T

Ja som mala nadvahu ktora je uz prec.Treba sa rozumne stravova,neprezierat sa a hlavne cvicit.Bez cvicenia to nejde.Alebo chcete dietovat cely zivot?

Elza

Správa pre Amču. FLP je skrátkou
pre americkú firmu Foreverliving.
Ak máte záujem o bližšie informácie
zavolajte na 0908 830 968

matahari

mam taku zarucenu dietu z ktorej sa da za 2 tyzdne sxudnut 5kil a aj wiac, podla wahy.. mam 168cm a mala som 72kg.. teraz mam 62.. a nepribrala som absolutne nic.. uz si to drzim pol roka a papam wsetko co len xcem.. ak ma niekto zaujem o tuto dietu, nex mi napise na email. wela stastia w xudnuti :))

Lenik

Ahoj Ivanka. Pred 5 mes. som aj ja pracovala ako čašnička a sučasne barmanka, bola to drina, ale napriek tomu som pri tejto praci pribrala 8kg.
a nalepila sa na mna aj celulitída . Myslim, že viem prečo. Fajčila som, a takmer som nepila žiadné tekutiny,len sem tam alkohol, ked to bolo "nutné"!A ked som sa sem -tam do niečoho zahryzla, tak to bol langoš, hranolky, zmrzlina, čokoladka alebo nejaký keksik,zemiak. placky a t.d. samé nezdravé veci, ktoré som pripravovala v praci pre zakaznikov. Teraz pracujem v kancelarii za počitačom, sedim. Citim sa 20x lepšie. Celulit.sa takmer stratila. Proste mam viac času na seba. Skus si ho najsť aj ty. Mysli na seba,staraj sa o seba Je jasne, že niečo musiš vo svojom živote zmeniť!!! To už je na tebe.

ivanka

velmi rada sa pridam k ostatnym baculkam nakolko meriam 163cm a vazim 76 kg.To je co.Takze Lenik co poradis takejto zene,ktora pri svojom povolani casnika sa nabeha,malo sa stravuje a aj tak nechudne?Je to zacarovany kruh

rozum

baby cvicte ale nie doma ale vo fitku tam je to viacej inspiracie a urcite vas to chyti skor nez doma skuste delenu stravu,neprejedajte sa,a po 6hod.nejedzte.kombinujte cvicenie s dietou pretoze samotna dieta je pre organizmus strasne vycerpavajuca,trapite same seba a nakoniec to aj tak naberiete nazad O S V E C E N E

LIVIAi

AHOJ EVKA VELMI BY SI MI POMOHLA KEBY SI MY NAPISALA NIECO VIAC O SVOJEJ DIETE AJ JA TOTIZ TRPIM NADVAHOU A HCEM SA JEJ UZ NAVZDY ZBAVIT PROSIM POMOZ