Silna nadcha?

Príspevok v téme: Silna nadcha?
elissa

Dobry den, cez vikend som zacala kychat a potom sa k tomu pridruzilo aj silne skriabanie v hrdle, v pondelok som vsak sla do skoly, to som uz vo velkom soplila a hrdlo bolelo, sucho som pokasliavala, ale fungovala som. Od utorka lezim v posteli a som velmi slaba, robi mi tazkosti aj ist na zachod. Hrdlo prestava boliet, mam upchaty nos, obcas zakaslem. Teplotu nemam, trapi ma len ta slabost.Je to nadcha a odporucate mi ist zajtra do skoly? Dakujem.

brunuska

hej mas to z nadchy-chytilo ti to dutini-naparovanie ti pomoze-skus nad slanou vodou-lepsia je morska sol,ale mozes pouzit aj obycajnu-ked sa ti zacne varit voda pridaj do nej 3-4 lyzicky soli a nad tym sa naparuj-ale niekolkokrat denne min.4.garantujem za 3 dni je potom.

slavusa

ahojte,prosím Vás, poradí mi niekto?5-ty den beriem antibiotika(zápalhrdla),ale od vcera ma trapia bolesti pri nose, lica, určite to je z nádchi, skušam naparovanie, ale nič.Nepoznáte niečo účinnejšie?díííííík

ethel

Pozdravujem Ajku,s-m,a Elissku....ako sa mám?Ani sama neviem...Ajka z celého srdca ti gratulujem k tvojmu dosiahnutému úspechu!!!!!!!!!!!!!!!!

tu citaj

Dôkazom vysokého vzdelania je schopnosť hovoriť o najväčších
cerven.blog.sme.sk
veciach najjednoduchším spôsobom. (D.Hume)
Nezáleží na tom, čo máš pred menom, či za menom, ale čo máš v hlave. (P.Rosso)

elissa

Hi, hip huraaaaa, huraaaaa. Skoda, ze tu nie je tlieskajuci smajlik. Velmi sa tesim, ajka, vyborne, no ved sme vedeli, ze ta zoberu predsa. Blahozelam.

Je mi luto, ze stastny muz odisiel, ale ved v Blave je nejake napojenie na internet, ci nie?:(((

ethelka, ty sa mas ako? Co nove? Si ok?

vsetkych vas pozdravujem.

giv

slusný muž, tak aj ja ti želám všetko dobré, a aby si pre zmenu ty toľko nepracoval, ale tiež žil!!!! hoci, viem, že ti to momentálne pomáha preklenúť samotu, ale treba, keď prídeš na SK sa trochu viac poobzerať po priateľoch a nájsť nových, a snáď budem mezi nimi aj láska.
Krásny životík...a odpísala som si aj ja tvoju adresu, ozvem sa,keď budem v UK.
papapa