Silna nadcha?

Príspevok v téme: Silna nadcha?
elissa

Dobry den, cez vikend som zacala kychat a potom sa k tomu pridruzilo aj silne skriabanie v hrdle, v pondelok som vsak sla do skoly, to som uz vo velkom soplila a hrdlo bolelo, sucho som pokasliavala, ale fungovala som. Od utorka lezim v posteli a som velmi slaba, robi mi tazkosti aj ist na zachod. Hrdlo prestava boliet, mam upchaty nos, obcas zakaslem. Teplotu nemam, trapi ma len ta slabost.Je to nadcha a odporucate mi ist zajtra do skoly? Dakujem.

slusny_muz

No aj na mna, ale snazim sa ju ignrovat...a prave viac chcem robit. Tesim sa uz zajtra na cvicenie...a inak co nove??? stale skladas puzzle?

ethel

to je pekné,ísť si sadnúť k dunaju a čítať si tam,sám,vtáčiky,vodička špľachoce..relax....no a ja som akosi prestala cvičiť,lebo som skoro stále v robote,aj teraz som bola....a asi ide na mňa jarná únava...mala by som ju prekabátiť..hi

slusny_muz

hmmm..to ani nie to aj v Oxfode som mal dost ludi okolo seba. Len si zas musim zvyknut na torchu iny rezim...
Ale je karsne vonku tak chodievam si citat knizku k Dunaju a chodim konence do posilky...:-)))

ethel

:-)))) to má aj taký špeciálny názov,že ..no nenapadne ma teraz ako sa to volá,keď niekto musí stále robiť...A nelenivieš,len asi zabúdaš a keďže si doma máš okolo seba dosť ludí a nepotrebuješ nás..hi..

slusny_muz

Ahojki...no vies ako to chodi....casu malo, vela prace a nejako leniviem....ale snad to je len docasne....:-)))))

ethel

jééééééééééééééééééééééééééj zlato moje.....práve som ti poslala mail....ako sa nám máš?čo sa neozývaš?

vlasta

Slavusa, na zapal hrdla, nadchu a podobne problemy je velmi ucinny bioptron. Mam s tym dobre skusenosti. info 0907669444

slavusa

dakujem za rady, eukalipt.olej už mám ,takže inhalujem, tak isto aj morsku sol, snád do nedele....to už musim byť fit.

silvias

Čaute aj ja som mala hroznú nádchu strašne som soplila no bolo to hrozné ale kúpila som si dobré hygienické vreckovky s kamilkami a tak mi nedrú nos a ešte aj kvapky s olejom.A pomohlo mi to!!Odporúčam vyhrievanie sa na horskom slnku SOLUX je to dobré pekne to dutiny prehreje!!Potom je dobrý eukaliptový balzám,alebo vietnamský balzám natierať pod nos,ale ja vdychovať!!