Silna nadcha?

Príspevok v téme: Silna nadcha?
elissa

Dobry den, cez vikend som zacala kychat a potom sa k tomu pridruzilo aj silne skriabanie v hrdle, v pondelok som vsak sla do skoly, to som uz vo velkom soplila a hrdlo bolelo, sucho som pokasliavala, ale fungovala som. Od utorka lezim v posteli a som velmi slaba, robi mi tazkosti aj ist na zachod. Hrdlo prestava boliet, mam upchaty nos, obcas zakaslem. Teplotu nemam, trapi ma len ta slabost.Je to nadcha a odporucate mi ist zajtra do skoly? Dakujem.

giv.

mala, to je pravda. ale uz som to kedysi pisala,ze v com bol problem,ako to zacalo...ze je to vo mne.nejaky panicky strach asi z predoslej strasnej skusenosti. aj toto,co mam je uz lepsie.mozno odrazovy mostik...dufam.tak sa na to pozeram.a bavi ma to tam,tak snad to bude na nieco dobre.ze mi to pomoze mat iny postoj.

slusny_muz

giv, uprimne nechapem ako dokazes byt bez prace, mylsimstabilnej, pravidelnej. Mna vystre ked som neni par dni v praci (samozrejme neratam dovolenku). Neviem si to ani len predstavit....Mala by si si nieco najst stabilne, nie len brigady...

giv.

pracovat a relaxovat :)) chodim tam uz dost rokov...vies,ako nemam pracu. aspon sa za tie roky citelne oteplilo aj tam, takze celkom sa tesim, lebo zaciatky boli hrozne! tym myslim hlavne pocasie.

giv.

na to sa tesim najviac! a toho lososa si dam aj tam hore,aj si ho mozno chytim vo fjorde :)) ale hned, ked budem v Uk,tak sa nechám pozvat. od sept.tam budeš?

giv.

ahoj slusny muz. uz viem co a ako.
takze pride sestra,lebo ja nemôzem. dnes som mala dlhy telefonat a od aprila mozem byt v Cov.ale nebudem, lebo by som sa musela na leto vratit,pretoze idem do severskych krajin..ako kazdy rok,tak som to prehodila na september. takze :(( je mi luto,ze to stretko nebude.

ethel

Ahoj Elisska,ja ti prajem,aby ste sa obaja z toho dostali.Ty by si si mala dať zinok,c-vit.,...A drahému eukalyptovú mastičku do nosa...

elissa

Vsetkym zelam pekny vikend. My budeme v nedelu marodovat...Priatelovi prepukla poriadna nadcha a mne uz treti raz za dva ci tri mesiace herpes na pere:(( No radost. Dufam, ze aspon vy ste zdravi a nikto na vas nekasle. Haha. Papa.