nezer cica!pome chudnut spolocne..:D

Príspevok v téme: nezer cica!pome chudnut spolocne..:D
smejka1

Jaaaaaj ludia som ako mamut.no nie az tak..som so sebou celkom akoze ook spokojna..nie tak hrozne ze super,ale osom widitelne tucna:Dsom w skole ublubena,celkom zo vsetkymi vychadzam..ale som ako tucniak...aj ked okolie wravi(niektore okolie)ze nie som tucna,ale ja to widim ke sa pozriem..tha pome spolu chdnut..mail dam potom ked sa niekto ozve..papiq

tucniacik

cau smejka ja sa pridam, ale pocuvaj kolko chces schudnut????ja potrebujem aspon 20 kil, mam 170 cm a 84 kil. a pocuvajte ti ktori mate nejake kilecko navyse, ziadne diety, ale viac pohybu a zdravsia strava....ja mam proble s mojou pevnou volou, na jednej strane milujem zdravu vyzivu a na druhej ked svokra navari segedinsky, idem sa za nim zabit....takze asi tak..potrebujem niekoho s kym budem trpiet....tak co vy na to? niekedy som bola chuda, mala som 64 kil, ale vsetko som nabrala tehotenstvom...ale uz ma to sere, takze chcem s tym nieco urobit.....tak kto sa prida ku mne?

Dee

dalsia vyhovorka, ona neje ranajky, tak si daj celozrnny rozok, alebo jogurt. A snaz sa nenudit, citaj , vykladaj si puzzle, chod von s kamoskami.....je toho vela

smejko1

a ako sa mozem podla delenej s nou,ked ona neranajkuje,mna nuti,ona sas prvyk rat naje na obed,len ryzu,a ja mam v skole same kaloricke jedla...a ona potom uz neje..a vies ja nevydrzim len tak nejest.vlastne,ked som doma a nudim sa,tak mi ide po rozume len jedlo.key som s niekym,tak to nie

smejko1

niee..nehladam vyhovorky..len v kazdej veci nieco najdem.ja to neberem ako vyhovorku..ved ja sa nepatem kedy som zjedla poslednu sladkost...a teraz,akoze dnes som jedla len stavu ryzou,ovocie a nic ine...a ked jem takto,tak nepriberam..ale ani nechudnemm..

Dee

vidis, ty vies co by si mala, ale nedodrziavas to. Ved ked sa tvoja mama stravuje podla delenej , tak co to nedodrziavas s nou?

smejko1

NEVIEM CI SOM NA TO MLADA..vies,akoze thak ze dietu si predstavujem:ranajky,nieco celozrnne,desiata nic,obed nieco lahke,potom len ovocie a nicc ine..nieco thake.ale ked som sama.je to ine

Dee

A priberala si s kamoskou?Nie!Takze pribrala si sama(bavilo ta to?), skus fakt obmedzovat. Ja mam pocit, ze hocico ti navrhnem, ty si najdes vyhovorku, ze preco to nevies, nechces, nemozes...Divne. Chces schudnut, alebo nie. A uz neide o to ci ty chces, ale ty musis ked ti to aj lekar povedal!