nezer cica!pome chudnut spolocne..:D

Príspevok v téme: nezer cica!pome chudnut spolocne..:D
smejka1

Jaaaaaj ludia som ako mamut.no nie az tak..som so sebou celkom akoze ook spokojna..nie tak hrozne ze super,ale osom widitelne tucna:Dsom w skole ublubena,celkom zo vsetkymi vychadzam..ale som ako tucniak...aj ked okolie wravi(niektore okolie)ze nie som tucna,ale ja to widim ke sa pozriem..tha pome spolu chdnut..mail dam potom ked sa niekto ozve..papiq

smejko1

NESPOKOJNU SPOLUZIACKU....?nikto z triedy nevie moju vahu..iba naj kamoska..a ona ma 174 cm 56 kg..je to papek...a k mamine.ona byso mnou rada drzala dietu,ale ked je najpriklad nov,ci spln,tak ona cely den neje..

Dee

A myslim si ze tvoja 14 rocna sesterka by nemala drzat diety. Mozno sa len viac hybat, pretoze sa este vyvija. A ty mas kolko rokov?

Dee

smejko1, ale urcite mas aj nejaku nespokojnu spoluziacku. A myslim, ze ked tvojej mamine tak moc na tebe zalezi, tak to bude v pohode drzat s tebou.

smejko1

Noo..bude to v tom ze ja som ochrankyna zvierat a nejem meso.je mmi lroste luto zvieratiek..Aked v skole jeme,takemr nikto nic nezie,lebo sa im to hnusi,mimichhodom u nas varia super..a akoze oni si nevazia ze rodicia za tie obedy platia..a preto by som tam radsej nechodila..bolo by lepsie keby som tych 500 sk do mesiaca vyuzila na recepty z tej knihy..

smejko1

JA Vieeem chudla som so sesterkou,ona ma 14 rokov,150 cm,a 53 kg.ale ona ma nejaky Syndrom ze nerastie...ale ked bola u nas,ze ideme chudnut spolocne,po jednom dni so mnou uz nevlada nic robit,lebo ja vela sportujem a mam aj svaly na nohach,stehnach.rano sme robili 30 klikov,50c brusakov,20 drepov..a ona vobec nevladala so mnou..to bolo krute..lebo mne sa s nou chudne dobre.len ked ona nevladze..

Dee

tie jedla v knihe vyzeraju v pohode, ved rano s maou navarite, alebo vecer predtym a vezmes si to do skoly. Alebo v skole papaj maso so zeleninkou, bez ryze alebo zemiakov.Alebo len zemiaky. Urcite bude v jedalni nejaky chalan, ktrory by prijal masko navyse:o)