nezer cica!pome chudnut spolocne..:D

Príspevok v téme: nezer cica!pome chudnut spolocne..:D
smejka1

Jaaaaaj ludia som ako mamut.no nie az tak..som so sebou celkom akoze ook spokojna..nie tak hrozne ze super,ale osom widitelne tucna:Dsom w skole ublubena,celkom zo vsetkymi vychadzam..ale som ako tucniak...aj ked okolie wravi(niektore okolie)ze nie som tucna,ale ja to widim ke sa pozriem..tha pome spolu chdnut..mail dam potom ked sa niekto ozve..papiq

neznáma

smejka, trošku nižšie som udala, pozri sa na stránku mojezdravie, tam je písané o výživovom doplnku LKVB6, je to aj na chudnutie,je tu založená aj téma LKVB6, prečítaj si čo ľudia píšu o tom a ako to komu pomáha

gadget

ved ak cvicis, podla mna tiez toho vela nejes, tak potom kde je chyba? k lekarke chodis len kvoli tomu, aby si trosku zhodila alebo mas problemy so znizenou funkciou stitnej zlazy? Co ti hovori na to tvoja lekarka?

smejka1

Posledny krat okolo 5,potom iba ak jalko..ranajky,corfleksy s mliekom,desiata,neodolam a ak mam peniaze thak si v skole kupim buchtu,obed ako v skole,pridem domov,nieco zjem,a potom o tej 5 nieco.a konec.icq nemam,a okres radsej nepovem,sorry,lebo ak by sa tu zastavil niekto z mojho okresu,to by nem dopadlo dobre.ok?

gadget

ved ak vela sportujes, tak potom preco nechudnes? co jes, ako casto a kedy posledny krat za den? z ktoreho si okresu? mas ICQ?

smejka1

GADGET mas presnu pravdu..ked som schudla,velmi ma chvalila,ale ked som pribrala,tak n mna kricala..bolo to hrozne....a je to dost zle...a ja mam len 12...akoze kamosky vravia ze vyzeram OK len mam nadvahu,no ja to tak nepocitujem...maju ma radi,taku aka som...len neskor by somm ohla mat zdravotne problemy..potrebujem schudnut preto..akoze plavaren a kupaliska amen tma ale inac je to ok...necem byt na diete,len musim mat pevnejsiu volu..je to v tom asi...ak si precitas,zatala som ssa so sesterkou,ale ona nevlada za mnou lebo ja vela sportujem..

gadget

Smejka a ostatne, co robite preto , aby ste nieco zhodili? Smejka, ked som mal aasi tak 15-18 chodila som k endokrinologicke. a bolo to strasne, ako pises, dost sa zlostila, ze som opat neschudla. neviem cim to bolo, ale mala som obrovske obavy, ze hlavne sklamen ju a len trosku ma trapilo, ze by som mala fakt schudnut. Dnes uz mam ani neviem ako normalnu hmotnost, podla BMI, ale chcela by som mat poslednu hranicu normalnej hmotnosti, a preto chcem schudnut este 10 kil. tu si bude kazdy den pisat co a ako? Urcite diety NEPOMAHAJU, precistia ti organizmus, a tym sa budes lepsie citit, ale cely zivot na nejakej super novej diete urcite nechces prezit, nie?