nezer cica!pome chudnut spolocne..:D

Príspevok v téme: nezer cica!pome chudnut spolocne..:D
smejka1

Jaaaaaj ludia som ako mamut.no nie az tak..som so sebou celkom akoze ook spokojna..nie tak hrozne ze super,ale osom widitelne tucna:Dsom w skole ublubena,celkom zo vsetkymi vychadzam..ale som ako tucniak...aj ked okolie wravi(niektore okolie)ze nie som tucna,ale ja to widim ke sa pozriem..tha pome spolu chdnut..mail dam potom ked sa niekto ozve..papiq

eva92

každý by chcel chudnúť rýchlo a veľa.to nie je reálne.ten tuk čo sa na vás hromadil mesiace možno aj roky sa nedá zhodiť za týždeň......uvedomte sa ľudia

monika.mel

cavte ludia ja by som chcela poradit Niaky cvik na brusko ale taky aby som sa najskor zbavila tukov nie brusko spevnila lebo to skoro vobec cez tricko vidiet neni ale kto by ste chceli spevnit tak tie brusaky su fakt dobre pomozte s tymi tukmi prosim...

fibina11

Jedno zlaté príslovie:
Raňajky zjedz sám, o obed sa podeľ s priateľom a večeru nechaj nepriateľovi!!
To zaručene funguje a ešte jedna vec treba jesť do polosýta a hlavne sa hýbať.

clovecina

Ahojte! no mam mensi problemik na buduci tyzden idem na ples a za 6 dni by som potrebovala schudnut takych 10 kg no je to nerealne takze neviem co urobim ale daco uz hadam len vymyslim

terezqa

ja totok nechapem!pochopte,ze svaly vazia ovela viac ako tuky,tak si nevycitajte ze mate viac kil ak mate svaly,to nic!!!a ked mate tuky,tak sa len rosku lepsie stravujte a cvicte,sportujte!!!a papajte normalne

lina

cawte baby,mam 15rokov meriam 163cm a vazim 54kg...chcela by som schudnut 8kileciek neviete nejaku normalnu rychlu dietu???

smejka1

LILI15 hooj...a kolko merias,a kolko mas kg?ja som pri tele,a mne sa spoluziaci nevysmievaju,lebo si to nedovolia..skus im nieco povedat na ich vyzor....

lili15

ahojte babenky....mam taky problem...ale asi ako citam ho mame vsetky :D :D fakt straasne potrebujem schudnut...ale neviem ako...nemate nejaku super,ale fakt super dietu?akom zhodit nejakych 7 kg..lebo sa nezmestim do ziadnych nohavic..alebo ako schudnut na bokoch..heh prave som popytala mamu nech mi objedna nejaky stroj na chudnutie,alebo robim aj brusaky..ale neviem ci sa da na nich schudnut aj na boky???ASI LEN NA BRUCHO NIE?hmm..pozna niekto ten pocit ked sa mu vysmievajuu spoluziaci????lebo ze vsetko vam odstava :(((