nezer cica!pome chudnut spolocne..:D

Príspevok v téme: nezer cica!pome chudnut spolocne..:D
smejka1

Jaaaaaj ludia som ako mamut.no nie az tak..som so sebou celkom akoze ook spokojna..nie tak hrozne ze super,ale osom widitelne tucna:Dsom w skole ublubena,celkom zo vsetkymi vychadzam..ale som ako tucniak...aj ked okolie wravi(niektore okolie)ze nie som tucna,ale ja to widim ke sa pozriem..tha pome spolu chdnut..mail dam potom ked sa niekto ozve..papiq

Dee

Alebo si najdi v svojej blizkosti niekoho, kto chce chudnut tiez a kontrolujte sa navzajom. Este sa aj dohodnut mozete, ze raz vari jedna raz druha. Spolu sa chudne lahsie. Ale hlavne treba davat pozor aby si nechcela schudnut vela kil za malo casu. Potom naberies este viac naspat...

smejko1

Aoze ja som schudla tri kilo,potom zase pribrala,zase schudla...ale ked by som sa odhlasila z obedu v skole,aj by som vedela tu dietu dodrzat keby to mam presne napisane v knihe.

Lea 02

dik ... ale mám problém najma s bruškom akonáhle sa najem,tak už to vidno a mám aj sedavé zamestnanie alebo som v aute...no večer cvičím asi 20 minút.

smejko1

takto to u nas nejde,ale ja si v detskej skryjem pod vankus alebo za poste lsladkosti a hluposti,a ked vcer mam cxhut na nieco,vitiahnem a pri knizke vyzieram..ale uz mi tu skrys objavila,takze teraz mam iba stytri kysle cukriky pod plachtou na mojej posteli:-D

Dee

Neviem ci ti pomoze hocijaka dieta, ked teda nemas volu je dodrzat. Vidis, ze mamine na tebe zalezi aj kamoske a ty papas nadalej.

smejko1

tak je pavelekova dobra.....ja som aj schudla,ale september,oktober,november,december,aj teraz januar boli take,ze KAZDY VIKEND sme mali jednu oslavu..ako sa da tak nerpibrat ked kazdy tyzden kolace,torty..a tak.

smejko1

je vyskusam pozret...tu knihu by ocenila aj mamina aj ked ma BMI okolo 22....takze normal...a ktomu pohybu..hravam aktivne basketball,volejball,styrikrat do tyzdna mam latinoamericke tance...a co s tym?nic..nepomaha..basket mam dvakrat do tyzdna..

Dee

to poznam, s mamou sa tiez kontrolujeme navzajom a casto to skonci tak, ze ja jej nieco trham z ruky(alebo z ust) alebo ona mne

smejko1

UZ SOM TO SKUSALA:-Dmamine zalezi aby som schudla,ale...neve ma udrzat:-Dchapes?ide niekde hned som v chladnicke...a v skole?to je koniec.mam super kamosku.povedala som,a ked som cela ist do bufetu,zamkla ma na prestavku do skrine a nedovolila mi vist.alebo sme sa zacali bit:-D