nezer cica!pome chudnut spolocne..:D

Príspevok v téme: nezer cica!pome chudnut spolocne..:D
smejka1

Jaaaaaj ludia som ako mamut.no nie az tak..som so sebou celkom akoze ook spokojna..nie tak hrozne ze super,ale osom widitelne tucna:Dsom w skole ublubena,celkom zo vsetkymi vychadzam..ale som ako tucniak...aj ked okolie wravi(niektore okolie)ze nie som tucna,ale ja to widim ke sa pozriem..tha pome spolu chdnut..mail dam potom ked sa niekto ozve..papiq

neznáma

aj mám ten istý problém s chudnutím,
upravila som si stravu, cvičím a váha mlčí,ale dúfam že odteraz to už pôjde ľahšie, dnes my doručia na dobierku LKVB6, uvidím ako my to pômôže, potom dám vedieť, môžete si o tom prečítať na www.mojezdravie.sk, čo je to za preparát

muco

Aj ja mám záujem pridať sa k chudnúcim. Potrebujem schudnúť 8 kg. Ale neviem ako. Skúšala som už všeličo.

smejka1

AWOJ TUCNIACIK..KED SOM SI VYRATALA BMI,TAK MI VYSLO,ZE AK SCHUDNEM ESTE SEST KIL,TAK BUDEM MAT NORMALNU HMOTNOST..A TEBE AKO?JA CCHCEM,ALE MUSIM SCHUDNUT DO 20.FEBRUARA PAT CI SEST KILO...A TO SA MI ASI NEPODARI.LEBO VTEDY IDEME K DOKTORKE,A ONA MA ZAS A ZAS ZJEBE...ja sa k tebe pridam:-)

smejka1

Awooj gadget mnoo..ja MUSIM schudnut do 20.februara minimalne 5 kil!!lebo doktorka mito kazala.no konec..tha mozme spolu ak chces;-D

erika45

Ahojte ja by som tiez chcela schudnut 7 kil.Mam 15 170cm a 64 kil.Viem ze mam normalnu vahu ale potrebujem to.Ale mam slabu volu.Napr. jem pecivo a ani nechapem preco ved mi vobec nechuti.A najradsej mam sladkosti ako mam im odolat???

gadget

ahoj smejka, chcela by som do Velkej Noci schudnut 10 kil. uz teraz viem, ze sa mi to nepodari, ale velmi chcem. tak by bolo super, keby sme sa mohli navzajom motivovat. ak chces :)

ivuus

caute..tak ja sa pridavam ku vam..drzim dietu..aale este som voobec neschudla na vahe..len mi druhi hovoria ze nejak lepsie vyzeram..tak ako neeeviem..myslite, ze je to mozne? ze nemam ubytok na vahe, ale vidno to na mne?