nezer cica!pome chudnut spolocne..:D

Príspevok v téme: nezer cica!pome chudnut spolocne..:D
smejka1

Jaaaaaj ludia som ako mamut.no nie az tak..som so sebou celkom akoze ook spokojna..nie tak hrozne ze super,ale osom widitelne tucna:Dsom w skole ublubena,celkom zo vsetkymi vychadzam..ale som ako tucniak...aj ked okolie wravi(niektore okolie)ze nie som tucna,ale ja to widim ke sa pozriem..tha pome spolu chdnut..mail dam potom ked sa niekto ozve..papiq

smejko1

NOO.VED HEJ..ALE JA POTREBUJEM NIEKOHO,KTO BY BOL SO MNOU VO DNE V NOCI AKO NEJAKA KAMOSKA ABY SME SA ZABAVALI,CVICILI,HLADALI DIETY.NIECO TAKE..ABY MA TO BAVILO..ABYSOM TTO BRALA AKO ZABAVU S KAMOSKOU..ALEBO SO SESTERKOU

Dee

tak posluchaj toho lekara. Kasli na sladkosti, ber ich ako nepriatela, kukni na seba, co s tebou porobili! Mozno by si mala vynechat aj pecivo...

smejko1

Mnoo.....ale ked my chodime kazde tri mesiace tham.a vravi ze mam odmedzit sladke,vela ovocia,sportovat..vsetko..a to vsetko robim.okrem toho sladkeho:-)ale my chodime do BB na endokrinologiu kde a vzdy zdrbu...ale mam problemy so stitnou zlazlou,ale to s nadvahou nesuviisi..

Dee

Nooo, to som nevedela, ze mas len 12. To je ine. podla mna by ste s mamou mali ist za dietologom, mal by byt v kazdom vacsom meste. On ti urci kedy mas papat a kolko. Myslim, ze to je najlepsie riesenie

smejko1

MNOO..VED HEJ..ALE KED SO SESTERKOU SA MI CHUDLO SUPER..AJ KED JEJ TO VYDTZALO LEN DEN..A JA SOM NEMALA DALEJ INSPIRACIU

Dee

Lea, hej sadnes si na kraj lopty, nohami sa zapries do steny a robis sklapacky. Ja som ich na zemi nikdy nevedela robit, lebo ma rozbolela kostrc, ale s loptou je to ok. Celkovo su cviky na lopte fajn. Daju sa najs na roznych www strankach

Dee

v tej knihe je kazdy 29. den taky ze len pijes. A ked ona bude pit ked je spln, ani tebe sa nic nestane ked budes len pit, alebo sa stravovat podla knizky. Ved nov ci spln netrvaju vecne:o)

smejko1

NEMALA chudnut?ked ma strnast?ona akoze necme ju urrazat mma ju stranse rada ale ona neni na sport nic take...a ja osm skor na sporty..noo.. a ja mam 12....a musim dietovat,lebo musim schudnut!!!