nezer cica!pome chudnut spolocne..:D

Príspevok v téme: nezer cica!pome chudnut spolocne..:D
smejka1

Jaaaaaj ludia som ako mamut.no nie az tak..som so sebou celkom akoze ook spokojna..nie tak hrozne ze super,ale osom widitelne tucna:Dsom w skole ublubena,celkom zo vsetkymi vychadzam..ale som ako tucniak...aj ked okolie wravi(niektore okolie)ze nie som tucna,ale ja to widim ke sa pozriem..tha pome spolu chdnut..mail dam potom ked sa niekto ozve..papiq

erika45

Ahojte ja by som tiez chcela schudnut 7 kil.Mam 15 169cm a 64 kil.Viem ze mam normalnu vahu ale potrebujem to.Ale mam slabu volu.Napr. jem pecivo a ani nechapem preco ved mi vobec nechuti.A najradsej mam sladkosti ako mam im odolat???

tučniačik

ahojte, takze kto chce nech mi napise na maila a budeme spolocne chudnut, ok?budeme si radit ohladom stravy a vzajomne sa podporovat, co vy na to? ja mam 22 rokov a velmi potrebujem schudnut,na zaciatok si davam 10 kil - termin do velkej noci, ok?tak kto chce nieco podobne, nech mi napise na maila..pa pa

muco

Moje BMI je 28,7. Niečo strašné !!!!!! Endokrinologička mi stanovila váhu 70 kg a moja súčasná váha je však 78 kg.

smejka1

AWoj IVUUS...ak ti mam pravdu povedat,ja milujem vsety sporty!aktivne sa venuje basketbalu dva krat do tyzdna,a mam styri krat do tyzdna tance..na taebo som chodila so sesterkou,ale teraz nemozem,lebo mam prave vtedy tance...ale ja mam 71 kg a 163cm!!to nenizpar kil navyse.!!..nemyslim,ze by som mala zacat novy sport,lebo volejbal nemam kde,zvyknem behavat,futbal medzi chalnmi nie...ale ak by sa nieco naslo tak by som rada zacaala viac sportvoat aj ked sportujem dost,pretoze sporty su moje konicky.

ivuus

smejka: ja som uz pomerne starsia ako ty, ale v tvojom veku som ani ja nebola chuda, vzdy som mala par kil navyse. Ale aj ked som cvicila a pod neslo mi vaha dole. Potom asi vo svojich 14 sa so mnou nieco stalo. Objavila som vdaka kamoske Tae-Boo, a stala som sa na nom pomerne dost zavislou( inak je to uplne perfektny sport) a schudla som, konecne!!! Myslim, ze to vobec nie je o dietach..aj ked urcite to pomaha, aj ja jednu teraz drzim a citim sa vyborne. Na sladke ani nepomyslim a jem o polovicu menej. Avsak v tvojom veku ti este dieta velmi nepomoze.. Skus zacat robit nejaky uplne novy sport. Chod do fitka a uvidis... Mozem ti to vrelo odporucit...A hned uvidis aj ten zazrak co sport robi.. Budes nielen schudnuta ale budes sa aj lepsie citit vdaka hormonu stastia ktory sa pri cviceni tvori..

smejka1

ze musim sprisnit zivotosravu,ale da sa povedat ze tam mam napisane ze nadvaha u vecsiny ludi z rodiny/okrem maminy ta je vinimka/ale nevem preco,lebo ovbcas si dam ten keksik alebo nieco take..chodim do skoly kazdy den dva km tham dva naspet,styri krat do tyzdna tanecny,dva krat basketball..tak potom neviem..mam problemy so stitnou zlazou,ale nesuvisi to s nadvahou ona povedala..ale mam spomaleny metabolizmus ze vraj.