nezer cica!pome chudnut spolocne..:D

Príspevok v téme: nezer cica!pome chudnut spolocne..:D
smejka1

Jaaaaaj ludia som ako mamut.no nie az tak..som so sebou celkom akoze ook spokojna..nie tak hrozne ze super,ale osom widitelne tucna:Dsom w skole ublubena,celkom zo vsetkymi vychadzam..ale som ako tucniak...aj ked okolie wravi(niektore okolie)ze nie som tucna,ale ja to widim ke sa pozriem..tha pome spolu chdnut..mail dam potom ked sa niekto ozve..papiq

gadget

Savage, nie zeby som sa do cvicenia velmi zorumela, ale ja som si rotacny tanier kupila na zostihlenie pasu. a aj pri cviceni citim zriek a pri vhodnej polohe je to super aj na ruky.

lilu15

erika45...hmm..ja by som chcela asi tiez okolo tych 7kg..ako aj ty..a co chces preto urobit?len dietou,alebo ides zacat aj cvicit?

savage

cavte kočky :)
mam objemnejsi zadok, stehna boky .... hnustna trojka :-)
Chcem sa vas popytat co hovorite na take tie rotacne taniere na ktorych sa vrtite .... myslite ze mi pomozu schudnut z tych problemových partii ...
??
Cas sa mi krati ... povedala som si ze schudne do leta ... :-) fu

lilu15

heh teda nie 54,ale 64..ludia je to az tak vela 169 a 62 kg???lebo mozno ani nie,ale vyzeram strasne...ako sa da najlepsie a hlavne rychlo schudnut na boky????

lilu15

ahoj erika45..to je haluz,ja mam tiez 15,aj vysku 169,no vazim 62,sice nedavno tiez 54..a nedaaa sa mi schudnuuut..to je strasne,stale len jem a jem..a dietu prekladam :D

t!nna

IVUUS...ahoy=)..prosim ta hovoris ze mas dietu vdaka ktorej nepomyslis na sladke..vies ja papam normalne len niekedy dostanem strasnu chut na sladke a som schopna do seba napchat aj niekolko desiatok sladkych keksov za par minut..a chcela by som aby som uz proste netuzila po sladkostiach poradis mi prosim?

erika45

mam tu co robit.Nezmastim sa do ziadnych nohavic.Kupil som si rifle a este ani raz som ich nemala pretoze do nich nevojdem!!!