Uraz zapastia

jarica21

Koleno vyskočilo? Aj niečo robil či to nejako samé, čo počúvam tak veľmi veľa ľudí má problémy s kolenami. A tam je problém, že bez operácie sa to nejako samo dokopy dať nevie.

eweriin

bronicka je normalne, ze telu trva kym sa pozviecha :/ moj muz skoro pred mesiacom mal uraz, hned ho potom operovali, lebo mu nestastne vyskocilo koleno a tiez som mu bola v lekarni kupit enzymy, aj to mam ich doma ved ja ich uzivam uz nejaku dobu, ale mi nenapadlo, ze aj po takomto uraze by ich mohol brat az kym som v casopise nenarazila na tuto stranku :)

duska223

ziadny uraz a ziadna zlomenina nie je v pohode, kazdy problem dokaze v nejakom smere skomplikovat zivot, preto je najlepsie co najskor sa dat dokopy

bronicka

..duska ked ono ja co som sa aj so znamymi bavila..aj s kamaratom chirurgom a ten ked mi rozpraval, ze kolko sa ake urazy, zlomeniny hoja..ze same bez nejakeho pricinenia, tak to fakt sa bavime o dlhych mesiacoch..co je podla mna nieco strasne..najma ked napriklad ide o nohu a cloveka to obmedzuje aj v beznych cinnostiach..ruka to je sice na tom trochu lepsie lebo sa da aspon pohybovat..ale aj tak nemozes napriklad varit a bezne veci na ktore sme za normalnych okolnosti zvyknuti..takze myslim, ze kazdy by sme chceli sa takychto veci zbavit co najskor..ked sa nas to uz zacne tykat..

duska223

kamcita k tvojmu nazoru sa aj ja pripajam, neraz som pocula uz o tom, ze po urazoch aj po operaciach ludom enzymy pomohli, skor rana odpuchla a tiez aj bolesti ustupili, co nie je na skodu a ozaj aj takato nie je na skodu prave naopak :)

Kamcita23

jamicka kamosku mam jednu taku, ktora si uz clenok vytkla strasne velakrat, starka mi raz povedala, ze to ked sa stane raz tak uz je predpoklad, ze sa to stane niekedy opat, akoze nie ze by som chcela vestit alebo nieco take, ale starka mi to tak hovorievala a myslim, ze nieco na tom je :/ swistica tak to som trosku prekvapena, lebo ja som minuly rok ho zacala uzivat po jednom neprijemnom uraze a zle mi to teda neurobilo :) opuch zmizol, bolesti tiez a dala som sa dokopy :)