Uraz zapastia

Talia

Ahoj, pri takýchto drobných úrazoch, a stávajú sa dosť často, mne osobne pomôže vždy Konopná masť. Čekni si stránku ozopa.sk a konopnú masť. ;)

jarica21

Mirabelll ale kedysi ja by som ani nepovedala, že enzýmy majú význam pri zotavovaní, že to môže pomôcť, že to proste dokáže skrátiť dobu liečenia. Ale je to fakt.

mirabelll

jamicka to je fakt, najmä keď to človek nečaká, tak sa toto môže rýchlo stať, ale ja si musím zaklopať že takéto problémy nemáš už nejakú tú dobu, že som sa so žiadnym úrazom nestretla, takže to sa veľmi teším

jamicka

Eweriin najhoršie je to, že väčšinou čím viacej si dávame pozor aby sa nám niečo nestalo tak práve vtedy sa niečo udeje. Ako som písala treba byť opatrný, my tiež chodíme po túrach aj v takomto počasí lebo sa nám to viacej ráta, páči, len to je riziko úrazov ešte väčšie.

tomino874

Kamcita je fakt, že som rád, síce teraz jak bolo otvorenie a ukončenie sezóny, tak ma to opäť tak ťahalo, ale povedal som si, že už radšej vydržím, nestojí to za to. Nechcem byť tam kde som bol pred časom, teraz sa cítim už oveľa lepšie a chcem aby to tak aj ostalo.

Kamcita23

tomino to sa neoplati, ak teda este by si to nemal dovolene, predsa len aj ked podporujes hojenie takymto sposobom, aj tak si to vyzaduje isty cas :)

tomino874

Eweriin po úrazu som si aj ja Wobenzym kúpil, najskôr som nechcel, nemal som predstavu či mi to môže niečo pomôcť, no dal som si poradiť od doktora a ozaj to malo zmysel.
Ešteže tento rok sú takéto opatrenia, že ma to nepokúša ísť opäť niekam na hory lyžovať, lebo ešte by som nemal radšej pokúšať šťastie :D

eweriin

jarmila enzymy maju protizapalovy ucinok, protiopuchovy, takze ono je to velmi fajn po nejakom uraze a povedala by som, ze aj po operacii, uz viackrat som sa stretla s tym, ze dokonca samotni lekari to odporucali takze nieco na tom bude

Kamcita23

jarmilaku to zlozenie je fajn aj pri takychto problemoch, ale ono je to pri enzymoch najma o dlhodobom uzivani, nie par tyzdnov, ale mesiace, roky ;)