Uraz zapastia

miacha

JARMILAKU

Ako je to možné? Obsahuje enzýmy, ktoré vedia mať vplyv presne aj na toto, čo popisuješ, ono rozdiel je v tom ako sa užíva pri každom zdravotnom probléme inak.

jarmilaku

Jamicka..toto má vplyv aj po úraze?..to som vôbec netušila..aj na to aby rana odpuchla, to je akože jak možné?..

maryen

Jamicka aj šetriaci režim je potrebný, pri nejakom úraze, nešťastí netreba veci siliť, netreba sa nútiť do nejakého pohybu kým sa to nedá do poriadku.

jamicka

Jarunna ale tak nemuselo by sa ti nič stať, ale tak nikdy to nevieš, to je pravdou. Treba mať pevné topánky to tiež zabráni nešťastiu v dosť veľkej miere a keď už sa to náhodou stane, tak Wobenzym je dobrý na zotavovanie, na to aby sa čo najskôr opuch vstrebal, aby bolesti odozneli.

jarunna

sporenta vela urazov sa stane tak, ze si to ani len neuvedomime a v terene ktory je uplne normalny, teda my ho tak vnimame, vcera sestra mi volala, ze sa boli prejst a ze aj dobre, ze som s nimi nesla, ze vsade blata, listia a do toho dazd a ze aj po zadku isli dolu, tak to je len stastie, ze sa nic nestalo

Kamcita23

sporenta a to sranda nie je, teraz ked uz mrzne tak musime byt opatrni, lebo sa nam nieco stane a ani sa nenazdame a sme dobehali :/

sporenta

radinus teraz veru si musíme dávať pozor...akurát včera kamoška bola v lese s priateľom a hovorila, že zamrznuté koľaje od traktora a že sa jej noha zivla...čiže najmä teraz jak bude mrznúť musíme byť ešte viac obozretné...

radinus022

jarica nie je to celkom pravda, veľa záleží ako sa človek k tomu postaví, ako posilňuje tie nohy a pod. Tiež je dobrá prevencia, užívanie enzýmov, tie sú dobré po takýchto úrazoch :)

jarunna

jarica nemusi to tak byt, ale zacne clovek tie nohy posilnovat, ak zacne viacej na prechadzky chodit a podobne, skor v cloveku je taky strach, ze sa to stane a preto si dava velky pozor a to je este horsie :(

jarica21

Sabina si mala členok vyvrtnutý? Vraj to keď sa raz stane, tak potom sa to môže stávať aj pravidelne, ak si človek nedá pozor :/