Uraz zapastia

jarica21

Hlavne ono, keď sme po nejakom úraze alebo tak, jak písala na začiatku zakľadateľka témy, tak to tiež netreba podceňovať, aj keď ide o nejaký menší úraz.
Aby z toho nevznikol zbytočne ešte väčší problém, proste veci treba brať tak ako sú a nepodceňovať :)

sporenta

ninuliatko bohužiaľ toto, čo si napísala je pravda...je to smutné, ale je to tak...mali by sme sa nad tým zamyslieť...mali by sme sa starať o seba stále...nielen keď je zle...ja viem, že často až vtedy akoby zastaneme a začneme uvažovať nad vlastným zdravím...ale vtedy je už neskoro...

mirabelll

podľa mojej skúsenosti s týmto liekom si myslím, že už po mesiaci bude cítiť zmeny, že už sa bude cítiť lepšie, ale tak jasné, že to je moja skúsenosť, môj predpoklad, bolo by najlepšie keby nám sama napísala, že čo a ako, jak je na tom

Kamcita23

bronicka ja som si povedala, ze to skusim tiez s tym liekom, o ktorom si pisala :) tak som si ho asi pred mesiacom zakupila a denne ho beriem :)

bronicka

..jarica zdravie je na prvom mieste aj pre mna a ine veci vobec neriesim a neprizeram naco aj, ved ked nebudem mat zdravie nebudem mat nic.. sice ja pri inych problemoch som Wobenzym uzivala, ale mam s nim dobru skusenost..a viem, ze aj kamoska ho uzivala ked bola po operacii a dobre sa citila celkom rychlo..

jarica21

Stana mnoho ľudí podľa mňa toto nepochopí, ak si problémami neprejde. Viem to sama, že som sa chytala za hlavu aké lieky koľko stoja. Lenže keďže už som mala problémy tak som pochopila, že ak chcem byť zdravá tak nemôžem na financie pozerať

klaudinkas

- Stana prikláňam sa aj ja k tomuto tvojmu názoru. Myslím, že pre každého z nás by malo byť zdravie na prvom mieste. -