Uraz zapastia

mirabelll

len sú ľudia, ktorí by najradšej hneď po úraze boli fit, ktorí by chceli hneď po operácii ja neviem chodiť, len to takto nefunguje. To nejde len tak, beztak to telo potrebuje nejaký čas.

denanusa

Miacha áno chce to čas, ale bez nejakej pomoci, podpory to trvá dlhšie. Ono ohľadne hojenia veľakrát aj lekár dokáže poradiť, čo by bolo vhodné pre lepšie hojenie, pre rýchlejšiu liečbu.

jarmilaku

Miacha...každý úraz chce čas aby sa z toho človek dostal...to je fakt, ale keď máš dostatok enzýmov dennodenne, tak sa tá doba liečenia dokáže o dosť skrátiť...ide o to, že enzýmy majú protiopuchový účinok...čo tiež dosť pomôže...ale tiež nie sú enzýmy ako enzýmy...my máme Wobenzym doma...to je liek...ktorý je na liečbu určený...

denanusa

Jasné, že vyhľadať lekára by mal byť základ, ak ide o niečo vážne, ak tie bolesti sú neznesiteľné, lebo to často nemusí byť len nejaké nešťastné narazenie, ale môže byť za tým nejaká zlomenina a tak podobne a to sú problémy z ktorých sa nedá len tak dostať a predsa len skôr sa dostaneme z toho, keď budeme vedieť, čo tam je.

Jk7991

Urcite by som vyhladal lekara uz len pre istotu. Potom by bolo vhodne ako to tu uz niekto spominal brat enzymy a odporucam wobenzym. Mne osobne velmi pomohol. Vela stastia prajem.

Jk7991

Urcite by som vyhladal lekara uz len pre istotu. Potom by bolo vhodne ako to tu uz niekto spominal brat enzymy a odporucam wobenzym. Mne osobne velmi pomohol. Vela stastia prajem.

denanusa

Romcok ja čo mám skúsenosť tak pri zotavovaní sú enzýmy veľmi fajn, lebo skôr sa ten problém, čo máme hojí, enzýmy majú aj na bolesť vplyv :)