Uraz zapastia

sabina789

určite treba k lekarovi, nikdy nevies, ci tam fakt nemas nieco zlomene! ak ti to opuchlo a bojis sa, co s tym, skus sa popytat aj na wobenzym, mne super pomohol pri komplikovanom vyvrtnutom clenku aj proti opuchu aj sa lepsie zahojilo :)

Ninuliatko

Mirabelll keby len ked su nejake taketo urazy, ze si to potom aj operaciu vyzaduje a tak, tak to ozaj je na dlho. Kamoska ta pred dvomi tyzdnami spadla zo schodov. Nevsimla si, ze ma pred sebou este niekolko schodov a letela ked bola pre malu v skolke. A ani za svet najskor k lekarovi a potom ju to uz tak bolelo, ze predsa len isla a ma v chodidle nejako dve kosticky zlomene. Tak klud na lozku, ziadne namahanie a trafena este v ten den utekala do roboty. Som zvedava jak sa jej to s takymto pristupom vobec zahoji

jarica21

Viem, že sa to veľmi rýchlo môže stať. Bronicka tak tenis je taký dosť nebezpečný šport na toto, pretože tam robíš rýchle a často aj trhané pohyby a to sa stačí zle otočiť a už to ide :/

mirabelll

duska a to také zotavovanie po takejto operácii tak to aj pomaly na pol roka nie? Teda keď sa má z toho telo spamätať nejako samé.

Ninuliatko

Duska a toto ani necakas, ze nieco take sa ti vobec moze stat. Den ako kazdy iny, ides si z prace, na ten den naplanovana kopa veci, co musis urobit a takto to vypali :/

duska223

sporenta to teda, staci niekde zle doskocit a vec vybavena, kamaratka robi v nemocnici a mi hovorila, ze tiez nejaku pani prijali ponahlala sa z prace utekala nevsimla si obrubnik, ze ma zoskocil, urobila nejako krok do prazdna a koleno hned na operaciu suce :/

sporenta

bronicka keď ono väčšinou je to zákon schválnosti...že čím si viac človek dáva pozor tým väčšia pravdepodobnosť, že sa niečo takéto udeje...preto je prospešné Wobenzym užívať celý rok...lebo nikdy nevieš čo ťa môže postretnúť...

bronicka

..jarica toto sa velice rychlo stane..ani sa clovek nenazda..sused ten bol hrat tenis..do nejakej dedinskej ligy sa zapojil, ze budu chodit hrat a tiez uraz..a to si zahral akurat tak dve hry a bol vybaveny a uz musia hladat za neho nahradu..:/

Ninuliatko

Jamicka ano telo to zacne inak vnimat a niekedy ma problem sa s tym hned akoby zzit, s tym, ze zacneme viac sportovat, viacerych mam takych znamych co takto zacali, ze po zime sa zacali hybat a ked to nie je s mierou, ze clovek do toho vhupne tak to najskor si nieco privodi :/

jamicka

Jarica keď úraz môže vzniknúť veľmi rýchlo keď máme väčšinou sedavý spôsob života a zrazu začneme niečo robiť, že hýbať sa, športovať, tak je to šok aj pre telo a vie sa to aj takto prejaviť bohužiaľ.