Uraz zapastia

Kamcita23

bronicka ja som si povedala, ze to skusim tiez s tym liekom, o ktorom si pisala :) tak som si ho asi pred mesiacom zakupila a denne ho beriem :)

bronicka

..jarica zdravie je na prvom mieste aj pre mna a ine veci vobec neriesim a neprizeram naco aj, ved ked nebudem mat zdravie nebudem mat nic.. sice ja pri inych problemoch som Wobenzym uzivala, ale mam s nim dobru skusenost..a viem, ze aj kamoska ho uzivala ked bola po operacii a dobre sa citila celkom rychlo..

jarica21

Stana mnoho ľudí podľa mňa toto nepochopí, ak si problémami neprejde. Viem to sama, že som sa chytala za hlavu aké lieky koľko stoja. Lenže keďže už som mala problémy tak som pochopila, že ak chcem byť zdravá tak nemôžem na financie pozerať

klaudinkas

- Stana prikláňam sa aj ja k tomuto tvojmu názoru. Myslím, že pre každého z nás by malo byť zdravie na prvom mieste. -

stana16

swistica som si toho vedoma. Ale nejako tieto veci neprezivam, moj nazor je, ze peniaze boli, su aj budu. A zdravie mam len jedno a preto som ochotna urobit cokolvek, ked aby som bola zdrava, aby som sa dobre citila :) Chapem, ze kazdy to moze mat inak, ale toto je moj nazor :)

swistica

stana16 - je to sice mimo temu, ale neda mi to nenapisat. Si si vedoma, ze z vyplaty ti kazdy mesiac stahuju zdravotne poistenie, pripadne ak si dobrovolne nezamestnana, tak si ho dokonca platis sama?