Orgazmus len cez klitoris

Príspevok v téme: Orgazmus len cez klitoris
Maja_3

Mam 20 a mam 2 a pol ročni vztah s 24 roč. partnerom.Co sa týka sexu, trapi nas, ze orgazmus viem dosiahnut len po drazdeni klitorisu.Ked do mna priatel vnikne, pocituje nekonečnu rozkos,no u mna to tak nie je, nikdy to nevrcholi v moj orgazmus.Skusali sme uz všelijake polohy, no ked to inak neslo zostali sme pri tom klitorise...

modul

počas svojho sex. života som nezažila vag. orgazmus, iba klit., neriešim to, ked do mna partner vnikne cítim vzrušenie, nikdy som sa ale tak nespravila, moj manžel to vidí ako velký problém, nedá si to ale nijako vysvetliť, že na tom nezáleží ako formou dojde u mna k vrcholu, ked ja samotná to nevnímam ako problém

bananita

alii aj ostatným. Neviem, či je to chvála, ale niekedy sa už nevieme dočkať noci a cez víkend radšej ideme do prírody. Keby to bola povinnosť už by nám to nechutilo!!!!!!

kikulka

alia,nepozeral som takú stránku,ale čo hovoria moje kamošky,tak je to 50:50 a aj tie,čo majú vaginíálny,ho nemajú vždy.....podľa tí naši chalani nerobia nič zle,len sme možno trošku menej citlivé ako iné baby

alia

bananita... vazne mate sex kazdy den? Je to ale krasny sex alebo ho beriete ako povinnost.Uzivate si ho? Gratulujem vam, nech vam to aj dalsich 20r. vydrzi.

bananita

maja3 - počúvaj, taký problém máme aj my a už 20 rokovto robíme tak, že začne to robiť so mnou len tak mazlením, sem tam si strčí, ale až keď sa ja idem urobiť cez kliťák, tak ho do mna strčí a zároveň pokračuje v kliťáku. Tak sa pravidelne stáva, že orgazmus prežívame naraz a spolu a je to nádhera!!! Už 20 rokov máme súlož každý deň a keď sme v pohode na inom mieste aj viackrát za deň! Je to super!!!

zeta

ja sa neviem uvolnit,lebo trpim pre hlupy problem.mam krivy zub a vydno ho pri orgazme,kedze mam hlavu dozadu...a vzdy mam blok,ze ked sa na mna pozera a ten zub!viem,som hlupa ale neviem sa toho pocitu zbvavit..ze nie som pri tom dokonala,ze nevyzeram krasne.a to jeden hlupy zub!preto to nie je nikdy ono.
:((

alia

kikulka... priatel je tiez velmi rad a tvrdi,ze mu velmi chutim pri oraliku a velmi ho tesi ked sa moze na mna pozerat ked dosahujem vrchol.Avsak stane sa,mozno to teraz bolo po pol roku,mozno viac,ze si polozi otazku co robi zle,ze sa nemozem urobit.Ja ozaj neviem preco,proste nejde to len tak.Mne urcite.On si mysli,ze v nom je chyba ale nieje a tak mu to aj vysvetlujem.Pozerala si nejake stranky kde je rozpisane nejakym lekarom sexuologom aky je pomer zien v moznosti dosiahnuia orgasmu vaginalne:klitakovo?

kikulka

alia,ja som na tom rovnako,po 3 rokoch som mala vaginálny snáď 2x,nie že by som pri sexe nebola vzrušená,ale mne stačí aj ten cez klitoris,je to super a keď mi ho priateľ stimuluje pri sexe,tak mám tiež orgazmus....aj on bol spočiatku smutný,že nemám vaginálny,ale prešlo ho to,keď videl,ako si to užijem cez klitoris

alia

V mojom vzathu trapi priatela,ze nedokazem dosiahnut vrchol vaginalne.Ak si spominam som ho zazila asi pred 6rokmi posledne a dokopy to bolo asi len 2-3x s predchadzajucim partnerom ale nijako sa to neda porovnat s tym co mi ukazal terajsi partner s ktorym som 2roky.Nadhera!Neopisatelny orgazmus cez klitak mi urobi.Tvrdi,ze jeho predchadchadzajuce vraj "vsetky" dosiahli vaginalny orgazmus.Ja mu tvrdim,ze za to zaozaj nemozem ako inak mu to mam este vysvetlit.Som pri nom maximalne uvolnena,ved ho milujem a nemam sa za co hanbit napriek tomu ho nedokazem dosiahnut.Ja to neriesim lebo je klitacikovy pre mna naherny to c oprechadza telom je nadhera avsak z casu na cs sa o tom rozpravame ale k zaveru nedojdeme preco.Som ina?Ozaj myslite,ze kazda {par ich ozaj mal} dosiahla ten vaginalny orgazmus,ja myslim,ze ho klamali.

lilinka

ja som ti predsa nepovedala, že ti to nená stačiť, ak ti to stačí tak ok, to je každého osobná vec...len nepochovávaj myšlienky a skúsenosti tých čo to zažili...