Orgazmus len cez klitoris

Príspevok v téme: Orgazmus len cez klitoris
Maja_3

Mam 20 a mam 2 a pol ročni vztah s 24 roč. partnerom.Co sa týka sexu, trapi nas, ze orgazmus viem dosiahnut len po drazdeni klitorisu.Ked do mna priatel vnikne, pocituje nekonečnu rozkos,no u mna to tak nie je, nikdy to nevrcholi v moj orgazmus.Skusali sme uz všelijake polohy, no ked to inak neslo zostali sme pri tom klitorise...

MF

Ahoj, existuje pár článkov ktoré podporujú tvrdenia že vaginálny orgazmus je diametrálne odlišný. Niektoré ženy sa pri ňom dokonca aj pomočia ale len vďaka rozkoši ktorú vtedy zažívajú. Niektoré zas prežívajú oveľa intenzívnejšie klitoriálny orgazmus. V mnohých knihách sa uvádza že na dosiahnutie vaginálneho orgazmu je nutné aby partner mal penis o veľkosti nad 15 cm a dostatočne hrubý inak to proste nejde. Taktiež existujú masáže na zväčšenie penisu ak by mal partner menší penis. Neviem či ti to pomôže ale snáď áno.

pici

budte radi ze ste jejaky orgazmus uz zazili.mam 2 kamosky kt ho v zivote este nemali...ja mam tiez problemy s vaginalnym orgasmom,mala som ho asi len 2krat.ale v podstate mi je to jedno ci je vaginalny alebo klitorisovy,je to predsa orgazmus a ten je suuuper.NIE???

jatyon

vrchol sexuality je u žien okolo štyridsiatky, možno musíš ešte dozrieť. Ženy sexuálne dozrievajú oveľa neskôr ako muži.

Maja_3

Aha.No ano mozem to brat aj z tejto stranky.Dik.Zili mi to netrha, len som cakala, ze sa ozve niekto, kto to uz zazil a vyriesil.

jatyon

ja len, ze nech Ta to netrapi.
to je tak, ako ze jeden ma modre oci, iny hnede,niekto je vysoky, niekto nizky, niekto dosiahne vaginálny orgazmus, niekto klitoridálny, niekto ziadny ...