Orgazmus len cez klitoris

Príspevok v téme: Orgazmus len cez klitoris
Maja_3

Mam 20 a mam 2 a pol ročni vztah s 24 roč. partnerom.Co sa týka sexu, trapi nas, ze orgazmus viem dosiahnut len po drazdeni klitorisu.Ked do mna priatel vnikne, pocituje nekonečnu rozkos,no u mna to tak nie je, nikdy to nevrcholi v moj orgazmus.Skusali sme uz všelijake polohy, no ked to inak neslo zostali sme pri tom klitorise...

love doctor

olog - uz neviem, bolo to davno co som to cital. ale jedno viem, ze to existuje ked som to zazil.
inac tu sa tiez co to dozvies -
en.wikipedia.org
------------------------------------
1112 - hej, to ani ja neverim.

1112

ten oralny, to akoze partnerka ma orgazmus, ked to robi oralne partnerovi? ona mu robi dobre a z toho ma mat orgazmus? tak to je dobre...:-))

love doctor

ake typy zenskeho orgazmu sa daju dosiahnut: klitoralny, vaginalny, analny, bod-G, prsiami, maternicou a celym telom. Iny tvrdia ze aj oralny ale ja tomu neverim - to bude asi len vyhovorka muzov aby im partnerka robila oral.
pre muzov sa orgazmus da dosiahnut:
normalne cez stimulaciu penisu, stimulacia prostaty, cez tzv. oddalovaciu techniku(tie co ma priklincuju k posteli), a nakoniec viacnasobny cez cele telo. ten posledny som takmer mal, uz som citil ako mi pulzuje cele telo, ale akosi som nemohol, ako sa hovori, preskocit na tu druhu stranu.
iny tvrdia ze muzi maju aj analny orgazmus, ale to som s priatelkou neskusal a myslim ze sa ani do toho nejdem pustat :))))

love doctor

vrzek , nie tak celkom. zena moze mat 7 druhov a muz 4 druhy orgazmu. ja som zatial mal moznost len 3 zazit, stvrty sa mi akosi len na polovicu podarilo. Uz ten treti ta priklincuje ku posteli na dost dlhsie. Ale ako si uz tu spominal tu dlzku zenam zavidim. ale som cital ze keby bol trval dlhsie ako 1 min. tak tam uz je riziko pretazenia srdca.
co sa tyka partnerky tak ta tiez zazila len 3 druhy, ale samozrejme intenzivnejsie ako ja. nuz co narobis - to je ta moderna emancipovana zena :)))

vrzek

no a teraz vam baby nieco poviem,,, my chalani, ako je napriklad aj jayton (vsakze kokotko) vam len potichu zavidime... za prve preto ze mozme dosiahnut len jeden druh orgazmu co je zhruba v 18 tich rokoch uz pekna nuda, vy mozte prezit bud jeden alebo druhy alebo oba naraz... takze mozte byt len radi ze mate nejaky ciel pri sexe a nejaku peknu tuzbu, a prekvapenie ci pride alebo nie, my naopak vieme ze to na sto percent pride a ze to bude uplne rovnake... takze zase nuda... a za druhe, aj vaginalny aj klitoralny orgazmus uz vas zien je prezivany ovela intenzivnejsie a minimalne dvakrat dlhsie...
no a aby som este odpovedal na otazku alebo teda vyslovil moj nazor, ja si myslim ze pre dosiahnutie vaginalneho orgazmu musi byt partnerka naozaj uvolnena so vsetkym co k tomu patri (napriklad nesmie byt sucha, nervozna, nesmie jej byt zima a podobne) a samotny sex nemoze trvat 5 ani 10 minut, minimalne tych 20... vag. orgazmus treba \\\"uvarit\\\" :o) tot vsio odomna