Žehlenie vlasov a vhodné prípravky

Príspevok v téme: Žehlenie vlasov a vhodné prípravky
Adulka

ahojte, dostala som žehličku na vlasy s kovovými platničkami a počula som,že je vhodné používať nejaký prípravok alebo krém na vlasy pred žehlením, aby sa vlasy chránili pred vysúšaním a ničením. neviete mi povedať kde niečo take predávajú a koľko to stojí? nechcem si totiž zničiť vlasy. .
ďakujem .

sonka

simma... ja som si reming. S 1031 objednávala cez net a aj s poštovným ma vyšla na cca 1 400 SK, ale to som ju objednávala v zľave.

nikyyy

No tak ahojte:-(( joj som už taká smutná s toho joj nič mi nepomáha nech vyskušam všetko vlasy su rovne akurat ked doma si žehlim ale tak ako náhle vidim vonku zasa take jak mam:-(( a pritom žehličku mam v pohode celkom etu červenu s turmalinovymi platňami a použivala som aj niveu ktora vraj funguje i bez žehlenia ale tak mne nepomôže ani so žehlením ako:-((( a aj got2be som použivala a nič proste ja už neviem čo mam použiť aby konečne boli vlasy rovne poradi mi niekto som bezradná a ked si ich nevyžehlím vyzeram dosť zle :-(( na nepoznanie take droty rozlietané suché:-(( čo mam robiť?:-( prosim Vas o radu:-(. Ďakuejm.

mima231233

Ahojte.. ja môžem doporučiť mlieko na žehlenie vlasov L´oreal alebo sprej na žehlenie vlasov Got2b. Obidve dostať bežne v drogerii a za prístupnú cenu... a hlavne splňaju želaný efekt..

sofulka

včera som si kúpila ten schwarskop ossis ked už tie prípravky z drogérie moc nefungovali rozhodla som sa zainvestovat.no poviem vám nič moc zbytočne drahé.prosím poraďte niečo čo naozaj bude fungovať.ďakujem

kellynka

ahojte aj ja mam remingtontku som s nou fakt spokojna.pred tym ako si idem vyrovnat vlasy pouzijem go2be fakt to funguje odporucam.vyskusala som vselico

ceitra

Skusala som schwartzkopf ossis a skusala som aj hasty,specialne pripravky tressame atd. atd. a jediny ocividny vysledok mi robi ten tekuty hodvab silk infusion. vysledok pri tych ostatnych pripravkoch som si vzdy len nahovarala, sledovala kazdy vlas v zrkadle. Ked si dam ten hodvab tak mam vlasy ako z reklamy...fakt