Žehlenie vlasov a vhodné prípravky

Príspevok v téme: Žehlenie vlasov a vhodné prípravky
Adulka

ahojte, dostala som žehličku na vlasy s kovovými platničkami a počula som,že je vhodné používať nejaký prípravok alebo krém na vlasy pred žehlením, aby sa vlasy chránili pred vysúšaním a ničením. neviete mi povedať kde niečo take predávajú a koľko to stojí? nechcem si totiž zničiť vlasy. .
ďakujem .

punklentilka

Inac ja mam dajaky priprawok na wlasy co sa ma pred zehlenim dawat od loreal...a mam potom take jak mastne wlasy....Newiete poradit ci nerobim daco zle???

sofija

ahoj vlasy sa zehlia suche,pretoze mokre by sa ti spalili a to asi nechces :) a tie mlieka na vlasy sa davaju pred zehlenim lebo po zehleni by to nemalo vyznam si myslim

Adulka

ozaj baby, tie mlieka a prípravky si najprv dáte na vlasy a potom žehlite? alebo ozehlite a potom nanesiete prípravok, hm? to ma len tak napadlo :-)

mona282

odporucam zehlicku eta 1331 vyskusala som asi 3 a tuto mam najnovsiu a je vazne dobra.stoji 900Sk a ma keramicke dosticky s tournalinom ktory chrani vlasy a tiez k tomu odporucam pripravok na vlsy wella iron spray stoji okolo 300Sk a chrani vlasy pred teplom a dodava pevnost a lesk a krasne vonia.da sa kupit v kadernictve ale aj v drogeriach.

sofija

Ahojte baby v DM predavaju take mlieko na vlasy pred zehlenim-ruzove a na vrchu je Beyoncé a ak chcete drahsie tak v kazdom kadernictve vam predaju urcite a aj poradia