Žehlenie vlasov a vhodné prípravky

Príspevok v téme: Žehlenie vlasov a vhodné prípravky
Adulka

ahojte, dostala som žehličku na vlasy s kovovými platničkami a počula som,že je vhodné používať nejaký prípravok alebo krém na vlasy pred žehlením, aby sa vlasy chránili pred vysúšaním a ničením. neviete mi povedať kde niečo take predávajú a koľko to stojí? nechcem si totiž zničiť vlasy. .
ďakujem .

NIKUSKA153

ahoj BODY ja mam podobny problem sice mam dlhe vlasy ale mam az moc velky objem radsej sa nestazujem radsej mat viac vlasov jak menej a vlastne kvoli tomu objemu si zehlim vlasy vazne to pomaha robi to dojem ze ich je menej len ma troska stve ze si ich musim zehlit kazdy den skoro rano lebo na druhy den su uz zvlnene...dufam ze som ti aspom trosicku pomohla:) a inak dobre tancujes SKVELE:)))

shanghai.red

tazko povedat, ktora znacka je najlepsia... ja mam odskusany sprej na vlasy urceny pred zehlenim znacky Toni&Guy IRON-IT HEAT DEFENCE SPRAY, ten bol celkom dobry, ale zase ziaden zazrak, ja som osobne toho nazoru, ze sprej a zehlicka nestacia, teda aspon v mojom pripade nie a to som uz vyskusala dost vela produktov
teraz sa chystam vyskusat Iron Silk 07 od Redkenu, je to tiez sprej, ktory sa dava na vysusene vlasy pred zehlenim, chrani vlasy pred teplom a zaroven teplom sa aktivuju jeho vyhladzujuce ucinky, neviem, ci sa predava aj u nas, ja som si ho objednala z Nemecka, ale este som ho doposial nikdy nemala, takze zatial ho neviem zhodnotit

po zehleni je idealne votriet do vlasov, najma do koncekov nejaky olejcek na vlasy, dobry olejcek je napr. znacky Tigi alebo tekuty hodvab znacky CHI je skvely

uplne na zaver si ja este obvykle davam nejaky "shine spray" - napr. velmi dobry je znacky Label.m

štuplíík

cafteee...potrebovala by som jednu radu.trz maam novu zehlicku a ze fakt kvalitnu remington.len potrebujem nejaky sprej aby sa tak nenicili vlasy.ale nejaky len zo salonu.teda potrebovala by som vediet,ktora znacka je najlepsia.pocula som ze po loreal ostavaju vlasy na dotyk akokeby mastne.tak ze okrem neho akee?velmi dakujeem paciiii

mikinkaa

Ahojte..ja som si kupial zehlicku s nadstavcami.Pouzivam najme nadstavec s vlnakmi takmi mensimi.Po ozmyvani mam vlasy jemne a zehlenie je trochu neefektivne.Nexistuje nejaky pripravok na zlepsenie urobenia vlniek? dakujem za rady

B@dy

ahojte...možno sa vám bude zdat čudne,že do tohto fora sa zapája aj chalan....ale predsa....cem sa popýtat niekoho kto má skúsenosti.....Moje vlasy sú rovné...no mám trošku vačšie požiadavky na môj účes...strihám sa zhruba neako takto....hore vlasy mám krátke,boky vystrihané no v zadu si nehávam vlasy dlhé.....problém mám práve s tými zadnými. Cem ich mat dlhé,no jemnejšie.....stále som si ich preriedzoval,no nebolo to ono....pomože mi žehlička? Pre príklad.....a kto by mi fakt cel pomoct je ázorne video....hned prvý chlapík... www.youtube.com ak mi niekto vie pomoct budem velmi rád....vdaka

aeshly

čiže ten nový gliss kur je taký dobrý, hl. na udržanie efektu vyžehlených vlasov? a používaš len šampón či aj masku, bezopl. kúru z tej rady?

naozaj pomaha mam odskusane:)

ahojte, mam kucerave nepoddajne vlasy, mala som staru ale drahu zehlicku, rano som si vyzehlikla vlasy a ked som vysla z domu uz som mala vlnky, skusala som hadam vsetky prostrieddky na vlasy go2b,nive na rovne vlasy,loreal, wella high hair...ale nic nepomahálo. tak som si kúpila novu žehlicku-tenku, na stupne digitálnu(roventa elite model look)nemusí to byť zrovna táto ale vážne mi to pomohlo ako som si vyžehlila ano tak ich mam aj ecer ale aj tak som nebola spokojná, pretoze efekt mi dlho nevydržal, tak mi niekto poradil nový gliskur eisa esreet no a po umyti síce nemam rovné vlasy ale po vyzehleny je efekt dlhotrtvajúcitakze vázne odporucam:D