Žehlenie vlasov a vhodné prípravky

Príspevok v téme: Žehlenie vlasov a vhodné prípravky
Adulka

ahojte, dostala som žehličku na vlasy s kovovými platničkami a počula som,že je vhodné používať nejaký prípravok alebo krém na vlasy pred žehlením, aby sa vlasy chránili pred vysúšaním a ničením. neviete mi povedať kde niečo take predávajú a koľko to stojí? nechcem si totiž zničiť vlasy. .
ďakujem .

tyrusqa

baby,ktora chce kupit kvalitnu zehlicku a pritom usetrit? predam zehlicku remington S1032 v cene 1000sk..povodna cena 1999sk.

petka18

kto uz vyskusal ten novy sprej na vlasy loreal ktory sa dava pred zehlenim alebo fenovanim vlasov? pomaha to aspon trochu? a nemasti to vlasy tak ako to mlieko? ma to ruzovy obal

zabicka1611

zehlicku? to mas jedno aka znacka (len aby ti chranila vlasky pri zehleni - keramicka!)..aj tak ked vybehnes na von ked prsi tak sa ti zbrckaveju!! to je jasne!! :((

curlyhair

awojte..Ludia potrebujem pomoct... :D ...mam hrozne huste a kucerave vlasy(priemer kucery cca 1,5cm)...su dlhe iba priblizne 15cm, pretoze si ich nemozem nechat dlhe, lebo mi nepadaju dole, ale tvoria take cudne afro :D... vie mi niekto poradit aku zehlicku a pripravky na vlasy si mam kupit, aby mi vlasy vydrzali rovne cely den, aj pri horsom pocasi?... prosim...

325

ja pouzivam Toni & Guy- sampon,condicioner,aj sprej na ochranu pri zehleni a nakoniec si davam sprej na efekt-vlasy mam rovne a konecne aj zdrave-KONECNE.zehlicka strasne susi a nici vlasy.

janka

caute baby bnes v drogerii som zhliadla sprej an zehlenie vaov loreal, nie mlieko. Viete mi poradit ci je lespsi got 2 be straight alebo mam vyskusat tento novy sprej ?:)

dada1313

ja som si zehlim vlasy uz asi 2roky a neviem sa toho zbavit:D pouzivam napriklad od got2be ten sprej ale podla mna nic nezabera nato aby sa vlasy nezvlnili to je proste vlhkom a vonkajsim prostredim:D

lenuska123

ahojte, chcela som sa spýtať, či je tá žehlička Bio Ionic aj na morké alebo vlhké vlasy, alebo či sa musia žehliť iba suché.