Žehlenie vlasov a vhodné prípravky

Príspevok v téme: Žehlenie vlasov a vhodné prípravky
Adulka

ahojte, dostala som žehličku na vlasy s kovovými platničkami a počula som,že je vhodné používať nejaký prípravok alebo krém na vlasy pred žehlením, aby sa vlasy chránili pred vysúšaním a ničením. neviete mi povedať kde niečo take predávajú a koľko to stojí? nechcem si totiž zničiť vlasy. .
ďakujem .

slafusik

....moje vlasyy suu kuceravee..aa aj ked mam super zehlickuu aa davam si priparvok ktory mi odporucilaa moja kadernickaa taak po vyzehleni su strasnee suchee vyzeraju ako slama...aa zehliim ich kazdee ranoo ...aa mam aj olejceeek kt.mi ma tie vlasy zmastniiit aby nevyzeraali tak suchoo ale nepomahaa ....nwm mam si ich zehliit ss menej ako 180° ???aleee ked su kuceravee vyzerajuu strasnee :(

1majka1

Mirkaaa

mne nepomohol, mala som po ňom ešte viac mastne vlasy, tak teraz mam to mielko, čo tu spomínali od l oeral prrofesionnel od kadernicky a to uz je o niečom inom teda.

siu4

No ja mam ten Hot straight a citim sa rovnako ci si ho dam alebo nedam.Nezda sa mi nejak extra dobry,ale kazdy ma ine vlasy...treba skusat

Mirkaaa

ahojte..nemate niekto skusenosti s pripravkom od Loreal Studio hot straight??kupila som si ho..no zatial som neskusala

marry jane

lauuuura... ňáno, presnte toto mlieko mám aj ja a je naozaj super a dlho vydrží, kedže ho stačí daT) máličko.

marry jane

štuplíík... ja mám krém od l oreal professionnel k žehličke a vlasy mám chránené, lesklé, dlho držia a sú uhladené. mastné sú len ak si ho dáš príliš veľa, ak málo, čo skutočne stačí, tak je to v poho. ja by som ti ho odporučila.

daaaga

mam a je vyborny, zehlim si tak 1 x tyzdenne vlasy a fakt ked dam na mokre vlasy pripravok a vysusim a ozehlim su uzasne jemne odporucam ti

lauuuura

kori

skus od kader. mlieko od l oreal prefes. je take cierne a je super, nielenze chrani vlasy, staci ho dat malo a pekne sa po nom vlasy lesknu.