Surová strava

Príspevok v téme: Surová strava
mikaela

Ahojte. Zakladám novú, mne dosť blízku tému. Už vyše pol roka sa stravujem prevažne zeleninou, ovocím, orechami, semenami, strukovinymi. Sem tam mlieko, mliečne výrobky, málo syry a tofu. Schudla som asi 8 kg. Ak sa niekto stravuje podobným spôsobom rada by som si s ním vymenila skúsenosti a názory. Takže píšte, budem reagovať, díky. M.

olivka1987

Eweriin ahoj, ako som si prečítala tvoju správu, tak som si povedala, že sme rovnaké! Tiež som ten typ človeka, čo musí mať teplé jedlo cez deň. No chcela som sa ťa spýtať, kde ste boli cez leto campovať? Lebo aj my sme boli a tak podobne sme fungovali, že sme na obed a večer grilovali :)

kollki

Je to bravcove koleno, ktore je pripravene metodou "sous vide". Nijako sme ho uz neochucovali, kedze ono ochutene uz bolo. Jednoducho sa aj pripravilo a bolo fakt vynikajuce, take krehke, no mnamka riadna :):) Sme ho z toho obalu vybrali a dali na gril a pomalicky grilovali. Vyskusaj, odporucam, budes si prsty oblizovat :D

kollki

My sme akurat vcera grilovali toto uzasne koleno. Prvy krat sme ho skusali, lebo som ho zbadala v obchode a kupila, kedze taketo veci silno mozem :) Poviem vam, ze bolo vynikajuce, odporucam na gril ;):)

eweriin

mate moj obdiv! nevydrzala by som den bez tepleho jedla. my sme aj tento vikend boli campovat, boli sme na jednej turistike a sice sme cez den jedli iba oblozene chleby, no vecer sme si pekne ugrilovali masko, klobasky a hned moj zaludok bol spokojnejsi :) neviem si predstavit, ze by som cely den musela jest len suchu stravu, zosalela by som!

mantika

nie, mne to vobec nevadi, kludne by som aj dva dni mohla jest "suchu" stravu, nie som priberciva. hlavna vec, aby bolo brusko plne. lebo ked je prazdne, tak viem byt velmi neprijemna a nervozna:-D vies co, vacsinou suchu salamu davam, kedze ta vydrzi dlhsie ako sunkova salama.

mamarta2

-jeeeej dakujem, ty si velmi zlata, si ma milo prekvapila :) a nevadi ti, ze jes dajme tomu cely den len taku "suchu" stravu? a sunku aku zvykned davat, aby sa ti nepokazila, ked je velke teplo vonku? lebo aj na to treba mysliet, no nie?-

marek1251487

Chcel by som vidiet, ako vyzera autorka tohto prispevku a v akom zdravi je. pretoze je sranda, ako vsetci heroicky napisu, na aku bomba stravu prisli a ako ju uz tyzden praktizuju a ake je to super. a po mesiaci ani vanku. a ostatni co precitaju a opakuju. a skoncia rovnako zle. a nikto sa uz nepochvali. pretoze nie je s cim.

ak ma niekto problem so stravovanim sa, ma v prvom rade psychicky problem. a mal by si najprv vyriesit ten a nie hladat specialne uteky cez stravu. v stravovani ak cokolvek vynechate, neskor sa to vrati. a prave v tom najnevhodnejsom case. v starobe s podlomenym zdravim. vela stastia s vasimi nespravnymi rozhodnutiami pri zdolavani demencie, rozsypanych klbov a chronickych chorobach.