Nouri Fusion - ste s ňou spokojné

jaaaa1

ivkaxxxx:
tak uz som pisala,ze som na vlastne oci videla to,co som tu pisala a okrem toho,mne je jedno,kto co je,mna netrapi,ci jes slaninu,ale ak by si mi chcela rozpravat o zdravej vyzive,tak by mi to vadilo..a neviem preco na mna utocis,ja pisem len to,co som videla,aby aj ostatni vedeli ako to je s distributormi hlasiacimi sa k zdravej vyzive,lebo napchavat sa iba produktmi a tvrdit,ze sme zdravy je pekna hlupost ...a neviem,co si nervozna a podrazdena,maš dost agresívne komentáre,ostatní sú tu kľudní,tak to skús aj ty

ivkaxxxx

jaaaa1 a ty odkial vies, ze sa distributori napchavaju mc donaldom??????predstav si ja si dam aj slaninu, klobasu, sadlo na chleba, masne maso, kfc....a herbalife!vies ono to taky dopad nema na zdravie,ked jes viac zdravo plus tie tucnejsie jedla.jaj moja.o co ti ide?prestan sa pozerat na druhych ludi.ved ti moze byt jedno co papkaju ludia.vies kolko penazi sa utraca v lekarni za potravinove doplnky?a vies aku maju vstrebatelnost?3 %!!!!!!moj partner osobne pozna majitelov firmy s doplnkami, co sa predavaju v lekarni.ich fetak syn 18 rocny ma vetsi domek nez moji rodicia.a zeru obedy a vecere v hypermarkete!

ivkaxxxx

ale prosim vas.reklamu si robi vysledkami svojich zakazniciek.s tymi supermarketmi je to pravda.mozem napisat toto.moj partner cez siet svojich predajcou predava produkt, ktory sa cez iny system predava-4 krat drahsie!!bohuzial.a ked si vezmete hypoteku a banke zaplatite 100% zato, ze vam pozicala to vam nevadi?ja produkty jem.krasne chudnem.ja som spokojna.a vy??je mi to jedno!ide o mna!nie o vas

jaaaa1

mirka 23:
jasne,ze si chce robit reklamu,len mu este asi za tie 2 roky nedoslo,ze ked je clovek uspesny a robi svoju pracu dobre,tak ludia sami budu prichadzat,lebo v nich bude tuzba byt sucastou toho uspechu,a že reklamou mu budú jeho spokojní klienti...

mirka 23

jaaaa1, on si chcel len spraviť reklamu, on je tu prvý krát a myslí si, že mu na to niekto naletí, ale zistí, že je na nesprávnom mieste.

jaaaa1

sukky:
takze mily moj...krasne napisane..zdravy zivotny styl,byt aktivny...aka je realita???asi 65% vsetkych distributorov fajci,pre svoje zdravie neropbia totalne nic,len sa napchavaju "bobulami" a uz su zdravi,trepu o zdravej vyzive a pritom ani netusia,co to vsetko obnasa...alebo sna mi chces tvrdit,ze ten,kto fajci ma pravo rozpravat inym o zdravej vyzive alebo ten,co sedi cely den v kancelarii moze rozpravat o tom,ze sa musime vela hybat alebo ten distributor,ktory da komentar,ze vecer "som vyladoval celu chladnicku" je zdravy?urcite aj ty sam vies,ze vacsina dealerov vobec nevie,co je zdravy zivotny styl a preto tomu veri malo ludi...a toto vsetko som videla a pocula ja osobne,takze zbytocne mi tu nepis,ze to nie je pravda,lebo nie je normalne,ze ked sa skonci medzinarodne skolenie v Brne,ktoreho sucastou aj prednaska doktorky o zdravej vyzive a liderka(ta,pod ktorou su registrovany ostatní)sa pri prvej zastavke na ceste domov uteka najest do MC Donaldu a pcha do seba hamburgery,hranolky a bohvie este co a ked sa naje,vyjde vonku a zapali si cigaretu..hotovy "symbol" zdrave vyzivy,blahozelam...takze najskor ako tu budes vypisovat o zdravej vyzive ty alebo ktokolvek inym,treba si zvazit,si vobec si kompetentny o tom pisat alebo hovorit nie z dovodu,ze mas nejake skolenia,ale preto,ze o tom budes pisat z vlastneho zivota a svojej skusenosti,nie skusenosti svojich klientov...pekny den

sukky

Chvilu mi trvalo kym som precital vsetky prispevky a nad niektorymi som sa velmi dobre zasmial. Pracujem ako nezavisly distributor Herbalife uz skoro 2 roky a rad by som vysvetlil par veci, teda skor uviedol na pravu mieru:
KOZMETIKA NOURIFUSION:
Kvalita - je to velmi kvalitna kozmetika, a velmi dobre urobena, odkedy pracujem ju pouzivam, najprv sa mi plet zhorsila ale teraz mam plet taku ze mi ju zavidia damy klientky ktore ku mne pridu. Je to presne o tej detoxikacii. Jedna vrstva pokozky sa na kozi vymeni asi raz za mesiac preto kym sa plet da doporiadku moze trvat niekolko mesiacov, dokonca aj rok a viac (zalezi na zdravi cloveka) V mojom poradenskom centre bolo vela zien mozem to pocitat na stovky. Nerad ohovaram ine znacky kozmetik, su rozne kvalitne kozmetiky, len Vas prosim neporovnavajte Nourifusion s vichy ... kazda druha dama co u mna bola tak vravela na vichy ze uz nikdy viac. Ked niekto hovori ze je draha na to aka je kvalitna tak asi este nevidel drahu kozmetiku, napr la praire - je trikrat drahsia ako nouri fusion a ucinok ten isty :)
Ceny a zaruka - je logicke ze nakupne ceny musia byt nizsie lebo tak ako vy ani ja nepracujem zadarmo, keby ste vedeli ake rabaty maju rozne supermarkety a ine firmy na produktoch ktore kupujete a ani vas to nenapadne nad tym rozmyslat tak by ste si pripadali ze vas vsetci okradaju. Je to normalny kapitalizmus ... ked si nieco nemozes dovolit to neznamena ze je to drahe, len ty zarabas malo penazi. Co sa tyka vratena penazi to zasa zavisi na tom danom distributorovi, nie firma je zla ale clovek, mne sa stalo za tie 2 roky ze som mal 3 reklamacie a peniaze som bezproblemov vratil. Ak Vam nevratia peniaze (pozor na 30 dnovu dobu) tak sa mozte obratit na centralny sklad Herbalife na slovensku tam poviete od ktoreho distributora to mate a ze nedodrziava pravidla firmy a firma ho za to potresta a Vam uzna reklamaciu. Co sa tyka nakupu lacno cez rozne internetove portaly, vsetko je docasne, firma kontroluje trh a ak niekto predava pod hodnotu tak mu zrusi licenciu a tympadom ten distributor uz nebude moct nakupovat produkty, to je zasa vec firemnej politiky.
HERBALIFE ako firma je velmi dobry priklad uspesnej multilevelmarketingovej firmy ktora aj napriek svetovej krize stale rastie a zvysuje obraty. Ked niekto povie ze klameme ludi tak to je preto ze on tomu chce verit, ak by som klamal svojich klientov tak by to bola moja obchodna samovrazda. Herbalife je svetovy lider v oblasti vyzivovych doplnkov. Dr Ignaro ktory tu bol spomenuty pracuje pre Herbalife, sam som bol osobne na jeho skoleniach. Samozrejme ma este aj ine aktivity ale tou hlavnou je praca v laboratoriu herbalife pri UCLA (university california los angeles).
Vyzivove doplnky - Su jedny z najkvalitnejsich na trhu na celom svete. Iné doplnky rovnakej kvality su neporovnatelne drahsie. Sám ich uzivam a uziva ich aj cast mojej rodiny. V blizkej buducnosti bude velmi velky rozdiel medzi ludmi ktori pouzivaju vyzivove doplnky a medzi tymi ktori nepouzivaju.

Herbalife nieje len o kozmetike a o chudnuti a o vyzivovych doplnkov, je to hlavne o zmene zivotneho stylu. Zdravy zivotny styl, byt aktivny, vyrovnavat sa so stresmi, preto damy ak na Vas Váš poradca zaposobil prijemne tak mu skuste doverovat a on Vam ukaze ako zmenit zivotny styl a kvalitu zivota k lepsiemu.
akekolvek otazky mi mozte posielat na marek@krotiteliatukov.sk
Prajem pekny den

ivkaxxxx

tak ked je niekto fit, tak asi moc rozdiel nepozna.ja nez som otehotnela trpela som vecnym hladom, takze vdaka produktom som prestala byt hladna.a to som stale mala rovnaku vahu, skor podvahu...urcite niekomu nesadnu bylinky.to sa stava

jaaaa1

tak co sa tyka vnutornej vyzivy brala som ju dost dlho a aj mi to pomohlo,ale nic vynimocne sa neudialo,nieco,co by ma presvedcilo,ze prave HL je to jedine,co chcem,ale kozmetika mi pomaha a na tu ja ososbne nedam dopusit...ale zdoraznujem,ze ja,pretoze mnohým nepomaha a to je normalne,lebo kazdy sme iny...

ivkaxxxx

pokial niekto z vas chce mozem tady kupit kozmetiku alebo vyzivu.zijem v cr, ale chystame sa aj na sk.tak by som to pak dala na slovensku postu.jedine ale s platbou dopredu.to snad kazdy chape.moj partner pracuje na ico pre jednu firmu v cr.takze by kazdy kto ma zajem vedel komu posiela peniaze.dalej predavam na aukre veci po dietati-zasa v cr, takze by sme mohli urobit nakup aj cez aukro.ozy-nikoho nenutim