Nouri Fusion - ste s ňou spokojné

hl

dealerom ide necelych 50%,ktore si nechavaju...oni zaplatia napr. za koktejl 850SK a tebe ho predavaju za 1640sk......zhruba take ceny aj teraz maju,ale ceny zaslu iba na vyziadanie

silanka

mne ta kamoska robila par cisteni a plet sa mi zaniesla al to vraj tak ma byt, ze to sa ti vycisti spodna vrstva pokozky a po par tyzdnoch budes mat plet ako dieta.ale chodit s vyrazkami a mastnou pletou mesiac som nechcela, tak som jej povedala, ze nech to necha tak:D jej sa nevyhadzovalo nic zo zaciatku az potom to akne.tak to bude individualne ale podla mna ta cena aj tak k tomu nie je primerana.30 percent ide dealerke, mozno dalsich 30 este niekomu z hora a potom je ta cena adekvatna... ale moj nazor tak to bunguje vsade....

eminka345

no ja s nou mam hrozne skusenosti.. akonahle som ju zacala pouzivat mastila sa mi plet, zanasali pory, ale hlavne, robili sa mi tvrde vyrazky, take bolave vriedky na tvari... ked som prestala pouzivat prestali aj vyrazky... bola som u koznej a tak plet sa vycistila...znova som skusila nouri fusion a znova dolave vriedky... no hrozne,... ale zas kamoska na nu neda dopustit...takze je to individualne..a ti co su tu mudri a kazdemu vnucuju svoj nazor by mohli vediet ze kazd clovek je iny, co sadne jednemu nemusi druhemu..tak nechajte nech sa ludia vyjadria a nepindajte tu hned na nich aki su blbi...

silanka

kamoska rodibla dealerku, sama tu kozmetiku pouziva a po troch mesiacoch sa jej dostavilo akne a nevedela sa ho zbavit 2ROKY ! kde bude asi chyba????nehorazne prachy dala do toho, casu, a penazi do mobilu, lebo to sa obvolava a chudinka 2 roky jej nevedel pomoct ziadny kozny,podla mna jej to narusilo spodnu, vnutornu vrstvu pokozky a jej plet sa nevedela spamatat. a pritom pila aj tie koktaily, ktore zarucuju schudnutie, vyhladenie plety a neviem co ...tak vyhodila vsetky chemicke odlicovace a neviem co na mastnu plet a zacala pouzivat repikovy caj, zihlavovy caj a kamilkovy.za 2 mesiace sa jej plet precistila, ziadne hnisave uhry.potom si kupila z jednej prirodnej kozmetiky za 2 EURA jednu vec, neviem ci to bolo odlicovadlo alebo co a teraz ma plet ako babika.v tomto svete netreba pouzivat chemiu ale priroda nam dava dostatok rieseni na nase problemy len mi si vyberame castejsie dost financne narocnu cestu...

abbey

ja som uplne spokojna . plet mam ako detsku prdelku :) cize uplne zamatovo hladku :) aj ked jedinu vyhradu mam voci cene ... :(

salenaa

..ludia co tu tie veci citam, tak ma ide...po prve: nepocuvate poradcov a potom matehuste reci, po druhe, ak si naburate telo tabletkami a antikoncepciou tak necakajte, ze svet bude ruzovy po dvoch dnoch,,a po tretie NouriFusion cisti VNUTRO ako prve a POTOM povrch....
uzasne je ako ludia komentuju, ale neokomentuju seba ci fakt piju vodu a dodrziavaju vsetko tak ako maju,,a nemozeme cakat, ze ked si zanasame telo 10-rociami, ze za rok sa cele vycisti....moje zlate HERBALIFE zazraky zo dna nerobi,,,nie sme bohovia

veverka641

tiež by som sa rada podelila o skusenost s touto kozmetikou. použivam ju už od apríla tohto roku, co je podla mna dost dlha doba na to, aby sa dostavili viditelne výsledky. sedenia s kozmetickou boli prijemne a naozaj som ziskala dojem, že to stojí za to. plet bola svieža, napnuta...ale ako som zacala pouzivat kozmetiku doma akoby stracala ucinok (pritom robim vsetko ako mi vysvetlila kozmeticka)momentalne plet nie je ani dokonalá ani krajsia, skor by som povedala, že je viac citlíva. zacinam mat pocit zbytocne vyhodených penazi...a že ich nebolo malo, kedze už vlasnim skoro komplet celu sadu výrobkov tejto znacky... uvedomujem si, že kazda plet je individuálna, ale prepadam pocitu že tej mojej už naozaj nepomoze ani tato kozmetika, ktorá ževraj pomože každemu a plet je potom \"naveky\" krasna.

micka...

Ked som zacala pouzivat kozmetiku Nouri Fusion pekne sa mi vycistila moja predtym problematicka plet. Takmer som uz nemusela pouzivat ani make up. Bola som prekvapena, lebo napriek tomu ze mam mastnu plet, mi moj poradca odporucil kozmetiku na suchu plet (ruzovu sadu) a ta kozmetika mi aj tak robila dobre. Lenze asi pred 2-3 tyzdnami som prestala brat antikoncepcne tabletky, ktore som brala 5 rokov vkuse hlavne na to, aby som mala lepsiu plet.A kedze uz moja plet bola dost dobra, tak som s nimi prestala. No a tu je moj problem. Odvtedy som sa velmi vyhadzala a aj ked kozmetiku pouzivam kazde rano a vecer, masku si robim 2-3x do tyzdna, vobec sa mi to nezlepsuje. A plet sa mi aj ovela viac mastí. Co si o tom myslite? Cim to je? predtym mi fantasticky pomahala a teraz nic...

hmm1

ahojte. no ja mam tiež veľmi zle skusenosti s touto kozmetikou. nakolko som nemala vobec problemy s platou a zacala som ju uzivat tak som vyzerala ako pubertacka. maje celo a cela tvar same bolave vyrazky. uz nikdy viac. ale kazdy ma inu plet. podla mna je fakt urcena na velmi problematicku plet. ked nemas vyrazky neodporucam pouzivat.