Nouri Fusion - ste s ňou spokojné

martulienka

dadulienka, kozmetiku do 30 dní možeš vrátiť. Prečo by si ju mala predať za polovicu. Vráť ju kozmetickej poradkyni.

3mrcha31

chcem odkazat vsetkým nespokojným, ze vzdy sa treba najprv uprimne zamysliet nad sebou, keby existoval vyzivovy doplnok, ktory by zaberal na vsetkych aj bez ich pricinenia ... cize radikalnej zmeny zivotneho stylu ... tak by ziskal nobelovu cenu a zdravotnici by prisli o zivobytie ...je to typicka ludska vlastnost hladat chybu v niecom inom len nie u seba je to len o nasich slabostiach a nedostatku discipliny

janinka1212

ahoj pudlica, ja som tiez velmi spokojna klientka, mam dobru kozmet. poradkynu poslem ti c. t. 0949 682 325, poviem že budeš volať, určite sa ťa zoberie.

pudlica

tak ja som raz mala zdravotne problemy ..bolo to pred par rokmi a herballife mi pomohol ...ja som tomu tiez neverila ale zabralo to ....a terza mam opät úroblemy ale ine s pletou a tak tiez teraz ich susim ci mi pomozu aj s tym ...a nechapem co na to pindate ved to je individualne ze komu to ako pomoze...ed je niekto alergicky tak urcite mu to nebude robit dobre

jaaaa1

ano je pravda,ze som to zabudla spomenut,ale samozrejme su aj vynimky,ale tych tak biedne malo,co fakt sa snazia a dodrziavaju sami to,o com hovoria,ze si to clovek mnohokrat ani neuvedomi...ale predsa su vynimky a ja im drzim palce,aby sa im darilo

ivkaxxxx

a mas praudu, ze zdravie nespociva len v jedeni produktov.ale uznaj-co je zdarve na nedozretej kyslej marhuli, jahody-predavaju nedozrete este aj v sezone...alebo vies, ze v kuracom mase su hormony a ine skodlive latky?keby dnesne potraviny splnali poziadavky naseho tela-nepotrebovali by sme doplnky.precitaj si knihu pravda o potravinach.a: obcas dostavame zeleninu a ovocie zo zahradok.zrala, slnkom bozkavana rajcina.MNAM!a podobne...

ivkaxxxx

jaaaa1 to sa ti len zda, ze som podrazdena.mne zas tak prides ty.a vidis, myslis to v dobrom.mas pravdu.mnohi ludia hlasaju zdravo zi!a sami ziju nezdravo.a nielen distribitori...ale aj doktori.....niektori teda pekne smrdia od cigariet.a predstav si, ze je normalne jest slaninu-taku kvalitnu, ziadne rychlovyrobky z hypermarketov.ale so vsetkym s mierov.a nie si odtrhat a trapit sa.ved neni normalne byt ako anorektik....ale je aj hodne distributorov, co ziju tak ako hlasaju.ale tych nespominas, ked sa tak vyznas.len jednu stranu mince....

jaaaa1

a este raz zdoraznujem:NA VLASTNE OCI SOM VIDELA DISTRIBUTOROV NAPCHAVAT SA V MC DONALDE A HNED POTOM FAJCIT X CIGARIET POCAS JEDNEJ CESTY...tak laskavo,nech sa takýto ludia staraju iba o svoje produkty,ale nech NEROZPRAVAJU o zdravej vyzive,pretoze ta nespociva iba v jedeni nejakych produktov