Nouri Fusion - ste s ňou spokojné

nklch

Ahojte divčatá, ja som túto kozmetiku používala asi ani nie jeden mesiac, vôbec mi nazapasobvala, mala som veľmi podráždenú pleť, a detoxikácia bola hrozná, až mi jazvy ostali. ale napríklad, kakarátka, ktorá mi túto kozmetiku poradila, mala strašné problémy z akné a teraz vdaka tejto kozmetike má veľmi peknú pleť, čistú a krásnu. takže si myslím, že to závisi od každej pleti individuálne. Takže, ak by ste niektorá chceli, som ochotná vám posunúť moju kozmetiku, ktorá obsahuje mlieko, tonikum, masku, očný gél a krém z aloe vera, za rozumnú cenu,kedže mne je už zbytočná a kamarátka ma do zásoby...takže ak tak ma kontaktujte na: 0902363670

kikusssik

ja mám s nimi iba zlé skúsenosti. bola som u dílerky v Košiciach, kúpila som si u nej permanentku, a hned ma tlacila, aby som si kúpila ich výrobky. a kedže idú sviatky, tak mi vravela, aby som si výrobky objednala už teraz, lebo že ked mesiac nebudem cistit tvár ich výrobkami, tak že sa vlastne vrátim o 2mesiace dozadu (že sa strašne vyhádžem. tak to potom je co za kozmetika, ked po nepoužívaní, sa mám vyhádzat? to si rovno dám HAK) a že z internetu neodporúca objednávat lebo mohli tam naliat nieco iné a predávat lacno... na prvých dvoch sedeniach odo mna vyžadovala, aby som niekoho odporúcila. stále iba tlacila do hlavy kaleráby, sama sebe protirecila, na zákazníka si vyleje zlost, ked sa jej nieco nepáci (napr. odstúpenie od kúpi ich výrobkov. co si tiež sama vymyslela, že som chcela kúpit. ja som jej iba hovorila, že si rozmyslím.) ako bonus dá 1hod. prednášku, dáva zákazníkovi neprimerané otázky (vypytuje sa o súkromných veciach, ktoré nemajú nic spolocné s cistením tváre-aspon ja to osobne nemám rada)...pre mna kozmetika ako každá iná. a aj keby mi to pomáhalo, už len kvôli prístupu dílerky, by som si od nej nic nekúpila. ja radšej dám tolko penazí do zdravej stravy, ktorá zabije 2 muchy jednou ranou a nie pchat nejakým pochybným dílerom, a už vôbec nie po tom výstupe co spravila. také nieco som ešte nezažila. pchuj.
+táto kozmetika nie je prírodná! cítala som zloženie výrobkov na americkej stránke a prírodné zložky sú pomaly až na konci!...keby to bola skutocne prírodná kozmetika, prírodné zložky by mala hned na zaciatku! a okrem cisto prirodnych zloziek by do toho nemala nic ine popridavane.

nikol13

necudujem sa ze zene menom vanyyy povedala kozna nech to vyhodi do kosa,kozna velmi dobrevie ako funguje cela spolcnst herbalife,a kozmetika nouru fusion od nich a vie ze udom pomaha,a nemala by pacientov keby pouzivali to co skutocne pomoze....a to co sa ti vyhodilo na tvari bola detoxikacia,nic ine,len dkaz toho ze nouri fusion funguje a cisti plet od zaodkov z 3 vrstvy pokozky ,nie len povrchovo...

monyka123

Nedávno som si objednala sadu: čistiace mlieko, tonikum a krém. A chcem sa vlastne opýtať, že ako často to mám aplikovať? 2x za deň??

jajoslava

ahojte, ja som začala pouzivat tuto kozmetiku asi pred dvomi tyzdnami a mozem povedat, ze je to PRVA kozmetika, ktora mi konecne pomaha..asi sedem rokov sa trapim s akne, upchatymi pormi,mastnou ale dehydratovanou pletou atd...vyskusala som fakt vela veci (z lekarne, od koznej,z drogerie, biodermu, clinique a neviem co vsetko)..este bioderma mi ako tak robila dobre, no ziadny zazrak..ale po tyzdni pouzivania nouri fusion sa mi znacne vycistili pory, zlepsila celkovo plet..jasne, bude trvat asi dlho kym sa mi to uplne vylieci po tolkych pouzivanych chemiach.a nesuhlasim s nazorom ze pri pravidelnom cisteni pomoze aj ina lacnejsia kozmetika..v mojom pripade to tak urcite nebolo!..sice je tato kozmetika predrazena, no som ochotna zaplatit za nieco co mi pomoze.zatial mam len toner, cistiace mlieko a denny krem, no aj tie mi velmi pomahaju a neskor si kupim aj masku ktora je vraj uplne super...tolko zatial moje vysledky

ajka111

Tak dámy, aj ja by som rada povedala pár slov k téme NouriFusion. Používam ju niečo cez pol roka. Ja sama som veľmi spokojná, neviem, čo sú vyrážky a dokonca ani počas cyklu. Vyriešila som si 15 ročný problém s fľakatou tvárou. Po každom čistení - ráno, večer - mám vždy ten istý pocit ako pri prvom ošetrení v salóne. Pocit naozaj čistej a odľahčenej pleti. Pleť sa mi postupne vypína, vrásky zjemňujú. Nemala som žiadne reakcie, hoci som mala extrémne citlivú pleť. Napríklad ja nemôžem Vichy. Mám z nej totálne suché fľaky, ktoré svrbia a praskajú až do krvi. A aká značka je Vichy! Kúpite ju len v lekárni a zrovna lacná nie je. Dávnejšie som používala niečo od Avonu a Oriflame, ale to mi vyhovorila kožná, keď som tam prišla s problémami. Vraj úplne zlá kozmetika a všetko do koša. A pritom ju používa X žien a sú spokojné. Takže by som to uzavrela tak, že nič na svete sa nedá zovšeobecniť, každý sme iný a inak reagujeme. Zrejme ani NouriFusion nie je pre každého, ale ja mám skvelý vlastný výsledok a nemenila by som za nič na svete. Cenu som si tiež prerátala na mesiac a je porovnateľná s inými lepšími značkami. K tomu polročný servis u kozmetičky zdarma a rôzne nadštandardné ošetrenia v ňom. Skrátka, mne to vyhovuje. A viem, že pri najbližšom dokupovaní kozmetiky dostanem 25% zľavu. Lebo som stála klientka. Rozmýšľala som aj nad nákupom cez internet, ale zavrhla som to, lebo viem o prípadoch, kedy tie produkty neboli priginálne (obaly sa síce veľmi podobali), ale obsah neporovnateľný - konzistencia, vôňa. Dokonca to bolo párkrát tak, že prišli produkty po expirácii alebo už otvorené. Takže toto ja neriskujem. Na záver už len toľko, že si každý musí nájsť to, čo mu vyhovuje. A mne NouriFusion vyhovuje maximálne.

vanyyy

a este,ze ta znama bola tiez odorucana,ale ona nesla nezdalo sa jej to ferove to len ja som sa nechala zlakat bohuzial uz to nezmenim,ale mozno pomozem tymto prisevkom niekomu inemu.....budem rada a keby to bola fakt ferova znacka a kozmetika tak naozaj nepotrebuju robit tie veci s tymi cislami ,ale mali by reklamu od spokojnych zakznikov ako to bezi v normalnych salonoch........

muc

.. a nizsie prispievatel pod nickom "zlatušik", no tak ty si poradca jak oci!!! ze detoxikovat tenke crevo! minimum, co pre svoju pracu by si mala urobit je, ze sa naucis zakladne principy detoxu, ked uz o nom tolko v ramci Herbalife tocite. takze aj takyto skveli poradcovia bez zakadnych znalosti problematiky tiez pomahaju "ziskavat" doveru klintely... :D
k tomu snad niet co viac dodat ;)