Nouri Fusion - ste s ňou spokojné

zlatúšik

kozmetika Nouri Fusion je veľmi kvalitná,nech si hovoria dievčence čo chcú,pokiaľ si nevyčistia(detoxikácia) tenké črevo,na to je Bunková výživa výsledok sa dostaví ,ale trvá to dlhšie.Pretože výrobky fungujú na každého, ale nie rovnako rýchlo.Pritom je veľmi dôležitý pitný režim.Pretože ani riady neumyjete bez vody...
poradím: cerezak@gmail.com
TOTO PLATÍ

zlatúšik

kozmetika Nouri Fusion je veľmi kvalitná,nech si hovoria dievčence čo chcú,pokiaľ si nevyčistia(detoxikácia) tenké črevo,na to je Bunková výživa výsledok sa dostaví ,ale trvá to dlhšie.Pretože výrobky fungujú na každého, ale nie rovnako rýchlo.Pritom je veľmi dôležitý pitný režim.Pretože ani riady neumyjete bez vody...
poradím: cerezek@gmail.com

Danielaaa

micka... on ti ju nedoporucil oni proste v tej chvili sadu na mastnu plet nemali tak ti dal tu co mal a vysvetlil ti ze je to samozrejme v poriadku. a je samozrejme ze na plet ti pomohla antikonc. a nie ich produkty :D asi tolko tiez som mala ten problem, ze som sa po HAK vyhadzala a zacala som pouzivat Biodermu a asi po roku a po pobyte pri mori sa mi plet ustalila, tvoje telo nedostava hormony na ktore bolo zvyknute tak je v soku preto mas taku plet, chce to cas aby sa to ustalilo ja som cakala skoro rok.

Danielaaa

salenaaa dam krk za to ze si tiez dilerka :D
a nadupali ta kvalitne informaciami, takze ti to vysvetlim trosku:
Kazdy normalny clovek by mal vypit 2-3 l. vody denne to nie je vynalez herba life ale proste fakt. a ked dodrziavas zasady normalnej zdravej vyzivy a staras sa o seba ziadne kokteily a drahu kozmetiku nepotrebujes, je to len trapny trik pretoze ludia v dnesnej dobe su na tom dost zle a chytaju sa kazdej slamky,kt. im herba life urcite ponukne ja mam len zle skusenosti s celkovo s touto firmou. Bola som asi mesiac v tomto kolobehu a zdalo sa mi dost trapne otravovat ludi na ulici a neskor im vyvolavat ze ziskali super cenu na osetrenie pleti, vsetci sa tam tvaria ake je to super a vladne tam sama pretvarka, proste des, len pre silne zaludky a ludi bez chrbtovej kosti.!!!!

Danielaaa

-chcela by som sa k tomuto vyjadrit, k herba life som sa dostala cez inzerat chodila som isty cas na ich sedenia, takze presne viem ako to vsetko funguje. vysledky, ktore dosiahnete touto kozmetikou dosiahnete akoukolvek inou /bioderma, AA, atd. bavime sa o drahsej a lepsej kozmetike nie garnier, balea a pod. Tie dievcata co Vam na sedeni vycistia plet maju cely ten text nauceny a doslova vam ho odrapkaju a za ulohu vam maju kazde jedno sedenie ponuknut o jeden vyrobok viac, na zaciatok voda a gel, neskor krem maska:D Mam to vyskusane ak si budete plet cistit akoukolvek lepsou kozmetikou dosiahnete rovnake vysledky dolezita je pravidelnost :DD Kozmetiku som uzivala 3 mesiace kym mi vydrzala a pokracovala som AA, a teraz Biodermou, vysledky su totožne

bibka-cajoka

Ahojte, dnes som bola prvý krát na čistenie a ošetrenie plati touto kozmetikou. Zdalo sa mi to celkom fajn, pleť hladšia taká čistejšia, ale zabil to môj manžel, vraj či som bola na omladzovacej kúre. Zároven súhlasím s názorom, že cena je neprimerane vysoká. No ale, keď pôjdem na druhé čistenie a to určite pôjdem a bude to zase lepšie, tak to za tú cenu možno aj stojí. Uvidím - drže mi palce - mám veľmi citlivú pleť a všetko mi škodí, svrbí .... Biba

Lenčika

JA mám s touto kozmetikou len dobré skúsenosti. Tí, čo sa im pleť začala mastiť, je dosť možné, že poradcovia vám nepredali správnu radu. Presne, ako tu hovoria niektoré, sú poradcovia, ktorí len predajú a chcú získať a sú zas takí, ktorí sa o svojich zákazníkov starajú pravidelne. Pokiaľ ide o ceny: Predajná cena je aká je. Ani tí distribútori nemajú tú kozmetiku hneď s tou skoro 50% zľavou. A z toho už nejdú peniaze nikomu. je to normálna práca a tak to funguje, aj keď si kúpite hocijakú inú kozmetiku v drogérke. S tým rozdielom, že bežná kozmetika čistí povrchovo a táto hĺbkovo. Som vyučená kozmetička, takže vidím výsledky s bežným hĺbkovým čistením pleti a čistení s touto kozmetikou... Na to, že Vám tá kozmetika nesadla, vplýva mnoho faktorou. Ak ste sa vyhádzali na začiatku, je to preto, lebo vaša pokožka sa detoxikuje. Už naše staré matere vedeli, že ak sa pleť a telo detoxikuje, všetko ide von..a to vidieť. Takže tak..

Majiia

Preco sa nespytate poradkini preco sa vam vyhodili vyrazky, akne alebo cokolvek.
PS. Kazdy vnutorny problem sa prejavuje na pokozke. A ked nemate dostatocny pitny rezim tak vam vsetko pojde cez pokozku. atd.,atd. je viacej faktorov, tazko sa hovori vseobecne.

Ja mam s touto kozmetikou vyborne vysledky, priam uzasne. Pory sa mi pozatvarali, vrasky su mensie, mikrojazvicky su prec, akne prec, plet sa uz nemasti, je hebkejsia, pruznejsia, jasnejsia, cistejsia, neni flakata, krupicka prec tak isto aj milie.

Kto si nevie dat rady alebo nema poradkinu, rada pomozem :) Moj mail je ana_miksad@yahoo.com

Drzim palceky

kača

kozmetiku použivam 2.roky,je perfektna,a pravidelne chodim k svojej poradkyne,ktora sa mi venuje pravidelne každy mesiac-robi mi čistenie pleti už z darma,preto,že použivam tuto kozmetiku a som nesmierne spokojna, pretože som jej stala zakaznička dava mi na tuto kozmetiku aj zlavu,tak je to vzhodnejšie pre mna,ako keby som počuvala ine nazori,že objednaj si kozmetiku nA českej stranke, je lacna, ale prepočitaj si čk. na eu, potom poštovne a balne a maš to iste. a ja pritom mam ešte raz mesačne pri mojej kozmetičke ošetrenie pleti zdarma, venuje sa mi vždy necelu hod. zdarma. doporučujem všetkym čo chcu použivat tuto kozmetiku, dam aj doporučenie na moju poradkynu,ktora je zo sp. novej vsi. napiš-doporučim.

nikaNR

Nouri Fusion je fantastická kozmetiky, pracujem s ňou už pol roka zatial bolo 95% mojích klientiek spokojných. Je velmi dolezite nielen nacapat si to na plet ale aj dostatočný pitný režim. tie baby, ktoré ju tu zatracuju pozrite sa najskor na to či robite všetko ako vám povedal poradca. a to znamená naozaj všetko!!! vrátane pitného režimu, pretože to je určite vo väčšine prípadov kamen urazu. Ak mate nejaké otazky rada pomozem moj mail NouriFusionNR@azet.sk